تعمیر رایانه در محل | 06 راه برای بهبود عملکرد کامپیوتر

تعمیر رایانه در محل | 06 راه برای بهبود عملکرد کامپیوتر!

 تعمیر رایانه در محل | به طور اجتناب ناپذیر، همه رایانه ها همانند شکل تعمیرات کامپیوتر  1 در نقطه ای سرعت پایین تری را تجربه خواهند کرد. همانطور که نرم افزار سخت تر می شود. نحوه واکنش رایانه شما به این تغییرات می تواند تأثیر قابل توجهی بر عملکرد آن داشته باشد. سیستم عاملی که دارید و اینکه آیا می خواهید به ویندوز 10 ارتقا دهید نیز می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. در حالی که می‌توانید لپ‌تاپ خود را ارتقا دهید تا سریع‌تر کار کند. بهبودهایی وجود دارد که می‌توانید مقرون‌به‌صرفه‌تر و کار با آن آسان‌تر باشد.

 به نظر نمی رسد که این ترفندهای کوچک عملکرد رایانه شما را بهبود بخشند. اما در ترکیب آنها می توانند رایانه شما را برای سالها کارآمد برای تعمیر کامپیوتر در اصفهان نگه دارند. همچنین انواع مختلفی از نرم افزار وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا از شر فایل های قدیمی خلاص شوید و در عین حال برنامه هایی را که اغلب استفاده نمی کنید و ممکن است بخواهید آنها را حذف کنید. پیدا کنید. این برنامه‌ها همچنین می‌توانند در تعمیر رایانه در محل فایل‌ها و نرم‌افزارهایی را به شما گوشزد کنند که می‌توانند سرعت کامپیوتر شما را کاهش دهند و ارزش پاک کردن را داشته باشند.

عنوان 06 راه برای بهبود عملکرد کامپیوتر!
نویسنده sir vahid ebrahimi
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1925
زمان خوانش 00:19:25

فهرستی در ارتباط با بهبود عملکرد کامپیوترهای دسکتاپ!

نرم افزارهای ناخواسته را در سیستم خود حذف کنید!

در صورتیکه تمایل به به حذف کامل برای تعمیر رایانه ندارید!

رم بیشتری به رایانه شخصی برای دسترسی و سرعت سیستم اضافه کنید!

برای درست اجرا شدن جاسوس افزار و ویروس را برای بررسی کنید!

دو نوع نرم افزار را برای بهبود عملکرد در تعمیر رایانه!

از Disk Cleanup و  Defragmentation برای بهینه سازی سیستم بهره ببرید!

نتیجه راه اندازی SSD را برای تعمیر رایانه در نظر بگیرید!

سوالات متداول در ارتباط با تعمیر رایانه!

فهرست تصاویر

تعمیرات کامپیوتر  1 بهترین عملکرد و بهینه سازی کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر  2 بهترین عملکرد و بهینه سازی کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر  3 بهترین عملکرد و بهینه سازی کامپیوتر

نرم افزارهای ناخواسته را در سیستم خود حذف کنید!

رایانه شما با برنامه های بسیاری از پیش نصب شده است که بسیاری از افراد از آنها استفاده نمی کنند اما منابع سیستم را اشغال می کنند. معمولاً وقتی می‌بینید که پنجره‌ای را می‌بینید که از شما می‌خواهد برنامه‌ای را که قبلاً هرگز استفاده نکرده‌اید. به‌روزرسانی کنید.

 • آنها را از رایانه خود حذف کنید و فضای دیسک را آزاد کنید
 • روی دکمه Start کلیک کنید و به منوی All Apps دسترسی پیدا کنید
 • در اینجا می توانید لیستی از برنامه های نصب شده خود را برای تعمیر رایانه در محل مشاهده کنید – و همچنین لیستی از برنامه هایی که نصب نکرده اید
 • پس از تعیین مکان برنامه ای که می خواهید حذف کنید. روی نماد کلیک راست کنید تا منوی گزینه ها را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، می توانید روی Start کلیک راست کرده و به برنامه ها و ویژگی ها دسترسی داشته باشید. Cortana، دستیار ویندوز، نیز مفید است. زیرا می تواند “برنامه ها” را در کادر جستجو جستجو کند. از آنجا، سابقه ای از برنامه هایی که اخیراً استفاده شده اند و کدام برنامه ها بیشترین فضا را اشغال کرده اند را خواهید دید. پس از بررسی موارد نصب شده، می توانید تصمیم بگیرید کدام برنامه ها را می توانید حذف کنید تا به بهبود عملکرد سیستم در تعمیر رایانه در محل کمک کند. همچنین می خواهید بدانید که کامپیوتر شما به کدام برنامه ها نیاز دارد تا به درستی کار کند و کدام برنامه ها را می توان دور انداخت. یکی از دلایلی که این برنامه ها باعث کاهش سرعت رایانه شما می شوند این است که معمولاً هنگام راه اندازی رایانه به طور خودکار شروع به کار می کنند.

تعمیر رایانه در محل | 06 راه برای بهبود عملکرد کامپیوتر
تعمیرات کامپیوتر  1 بهترین عملکرد و بهینه سازی کامپیوتر

در صورتیکه تمایل به به حذف کامل برای تعمیر رایانه در محل ندارید!

اگر مطمئن نیستید که می‌خواهید این برنامه‌ها همانند شکل تعمیرات کامپیوتر  2 را برای همیشه حذف کنید. می‌توانید در منوی بالا ببینید کدام برنامه‌ها را حذف کنید. برنامه ها را هنگام راه اندازی محدود کنید به همین ترتیب، می توانید تعیین کنید که کدام برنامه ها هنگام راه اندازی رایانه شخصی اجرا شوند. ویندوز 10 دارای Task Manager به روز شده ای است که تشخیص اینکه چه چیزی در پس زمینه اجرا شود و چه چیزی به تنهایی شروع شود را آسان تر می کند. تعمیر رایانه در محل

 • برای دسترسی به Task Manager، Ctrl-Shift-Esc را فشار دهید
 • کادری ظاهر می شود که تمام برنامه هایی را که روی رایانه خود نصب کرده اید فهرست می کند
 • همچنین مقدار رمی را که هر برنامه هنگام راه اندازی رایانه شخصی خود استفاده می کند. توضیح می دهد
 • برای انجام تنظیمات، کافیست روی برنامه ای که می خواهید تغییر دهید کلیک راست کرده و به آن بگویید تا زمانی که دستوری دریافت نکنید اجرا نشود.

اگر متوجه شدید که برنامه ای دیگر اجرا نمی شود بر نحوه استفاده از رایانه شخصی شما تأثیر می گذارد. می توانید هر زمان که بخواهید تنظیمات را تغییر دهید. در صورت شک، همیشه می توانید کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و ببینید بدون برنامه های خاص در هنگام تعمیر رایانه در محل ، چگونه رفتار می کند.

رم بیشتری به رایانه شخصی برای دسترسی و سرعت سیستم اضافه کنید!

وقتی صحبت از استفاده از حافظه به میان می‌آید. ویندوز 10 نسبت به نسخه‌های قبلی از رم کمتری استفاده می‌کند. اما افزایش حافظه رم برای سال‌ها یک راه ثابت شده برای افزایش سرعت دستگاه شما در تعمیر رایانه در محل بوده است. اگر لپ‌تاپ قابل تبدیل یا جداشدنی دارید. ممکن است لازم باشد آنچه در جعبه است بپذیرید. برخی از لپ‌تاپ‌های تجاری و بازی می‌توانند رم اضافه کنند. اما هنوز مشکل است.اضافه کردن رم بیشتر به رایانه رومیزی بسیار ساده تر و ارزان تر است.

 هر کسی که ایده اولیه ای از آنچه در داخل یک برج دسکتاپ وجود دارد داشته باشد. می تواند رم بیشتری را در یک ساعت یا بیشتر نصب کند.همچنین می توانید رایانه خود را به یک فروشگاه حرفه ای ببرید تا رم بیشتری نصب کنید. اگر نگران این هستید که ممکن است به سیستم خود آسیب برسانید یا این کار را به اشتباه انجام دهید. دریافت نظر شخصی که می داند او در حال انجام چه کاری است تعمیر رایانه در محل می تواند شما را راحت کند و به راحتی حافظه اضافی اضافه کند.

برای درست اجرا شدن جاسوس افزار و ویروس را برای بررسی کنید!

تقریباً غیرممکن است که وب را بدون ابتلا به ویروس بگردید. اما نرم افزار Windows Defender جدید یافتن بدافزارهایی را که می توانند مشکلات بزرگی را در رایانه شخصی شما ایجاد کنند. آسان تر از همیشه می کند. نصب برنامه های شخص ثالث نیز آسان است و می تواند به همان اندازه در حذف هر گونه جاسوس افزار یا ویروسی که ممکن است برای تعمیر کامپیوتر در اصفهان انتخاب کنید مؤثر باشد. برخی از برنامه ها بهتر از سایرین هستند و برخی ممکن است فضای بیشتری اشغال کنند که می تواند باعث مشکلات سرعت شود. در حالت ایده‌آل، می‌خواهید نرم‌افزاری را پیدا کنید که کارآمد باشد و بدافزار را کاملاً حذف کند. اما فضای زیادی را از رایانه شما اشغال نکند.

دو نوع نرم افزار را برای بهبود عملکرد در تعمیر رایانه در محل!

نظارت کنید. پاک کننده های بدافزار می توانند تاخیر یا مشکلات آشکار را با سرعت یا پنجره های بازشو برطرف کنند. با این حال، باید به برنامه هایی که محافظت مداوم ارائه می دهند و در پس زمینه اجرا می شوند نیز نگاه کنید. باز هم، به خاطر داشته باشید که این برنامه های آنتی ویروس فضا را اشغال می کنند. بنابراین شما می خواهید یکی را انتخاب کنید که بر عملکرد تأثیری نداشته باشد. کمی تحقیق در تعمیر رایانه در محل می تواند به شما کمک کند نرم افزاری را پیدا کنید که با بودجه شما یا با نوع خاص سیستم عامل شما کار می کند. اگر نرم‌افزار رایگان دانلود می‌کنید. ممکن است مشکلات سازگاری ایجاد شود. بنابراین قبل از نصب همه چیز را دوباره بررسی کنید تا از سایر مشکلات عملکردی جلوگیری کنید.

تعمیر رایانه در محل | 06 راه برای بهبود عملکرد کامپیوتر
تعمیرات کامپیوتر  2 بهترین عملکرد و بهینه سازی کامپیوتر

از Disk Cleanup و  Defragmentation برای بهینه سازی سیستم بهره ببرید!

هر کامپیوتری روی هارد دیسک خود فایل‌ها و برنامه‌های زیادی همانند شکل تعمیرات کامپیوتر  3 دارد که برای مدتی مورد استفاده قرار نگرفته یا لازم نیست. Disk Cleanup به شما امکان می دهد برنامه ها و فایل هایی را که می توانید از رایانه خود حذف کنید پیدا کنید و فضای درایو را برای برنامه هایی که استفاده می کنید را در تعمیر رایانه در محل آزاد کنید.

دسترسی به Disk Cleanup بسیار آسان است.

 • از دکمه Start یا کادر جستجوی Cortana به برنامه فرستاده می شوید
 • یک اسکن سریع فایل‌های موقت. برنامه‌های نصب‌کننده و صفحات وب را نشان می‌دهد که استفاده نمی‌کنید یا دیگر نیازی ندارید
 • از آنجا، به طور خودکار آنها را حذف می کند و مقداری فضا را پاک می کند

اثربخشی Disk Cleanup به مقدار RAM شما در رایانه شخصی شما بستگی دارد. که همچنین می تواند باعث کند رایانه شما از حد معمول کار کند. اگر اینطور است. بهتر است رم بیشتری روی دستگاه خود نصب کنید.همچنین باید یکپارچه سازی دیسک را به صورت نیمه منظم برنامه ریزی کنید تا بتوانید میزان فضای هارد دیسک خود در تعمیر رایانه در محل را ببینید. ویندوز دارای ابزار Optimize Drive است که می توانید از دکمه Start یا کادر جستجوی Cortana به آن دسترسی داشته باشید. همچنین بسیاری از برنامه های شخص ثالث وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند فایل هایی را که دیگر استفاده نمی کنید پاک کنید.

نتیجه راه اندازی SSD را برای تعمیر رایانه در محل در نظر بگیرید!

هنگامی که می خواهید عملکرد بهتری داشته باشید. یک درایو حالت جامد قابل بوت (SSD) می تواند تا حد زیادی استرس را از روی پردازنده هنگام راه اندازی کامپیوتر شما کم کند. اگر تمایل دارید چندین برنامه را همزمان اجرا کنید یا از نرم‌افزار ویرایش عکس و ویدیو استفاده کنید. یک درایو بوت می‌تواند کمک زیادی به اجرای روان‌تر و سریع‌تر بارگذاری آن برنامه‌ها  در تعمیر لپ تاپ کند.در حالی که SSD ها بیشتر روی رایانه های رومیزی نصب می شوند. SSD ها در برخی از مدل های کامپیوتر نیز موجود هستند. وقتی استفاده از SSD داخلی یک گزینه نیست. همیشه می توانید یک درایو خارجی بخرید که از طریق USB 3.0 به رایانه شخصی شما در تعمیر رایانه در محل متصل می شود.

درایو می‌تواند فشار بیشتری را برای انجام کارهایی که در هنگام راه‌اندازی و روشن کردن برنامه‌هایی که برای عملکرد صحیح به حافظه موقت بیشتری نیاز دارند.

به شما بدهد. بسته به اینکه چگونه از رایانه شخصی خود استفاده می کنید. می توانید گزینه های SSD زیادی را پیدا کنید که با بودجه شما کار می کنند. سایت‌های تعمیر کامپیوتر در اصفهان بررسی فضای ذخیره‌سازی آنلاین می‌توانند منبع اطلاعاتی ارزشمندی باشند زمانی که در تلاش برای انتخاب درایو مناسب برای تعمیر رایانه در محل خود هستید و باید بدانید که این درایو با سیستم عامل شما سازگار است.

تعمیر رایانه در محل | 06 راه برای بهبود عملکرد کامپیوتر
تعمیرات کامپیوتر  3 بهترین عملکرد و بهینه سازی کامپیوتر

سوالات متداول در ارتباط با تعمیر رایانه در محل!

01 ssd  چیست؟

یک درایو حالت جامد قابل بوت

02  Disk Cleanup و  Defragmentation چه کاربردی دارد؟

  Disk Cleanup به شما امکان می دهد برنامه ها و فایل هایی را که می توانید از رایانه خود حذف کنید پیدا کنید. و فضای درایو را برای برنامه هایی که استفاده می کنید. را آزاد کنید.

03 یکی از پارامترهای تعمیر رایانه در محل برای بالا بردن سرعت کامپیوتر؟

افزایش رم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه