تعمیر لپ تاپ اصفهان 20 به یک لپ تاپ قدیمی زندگی ببخشید!

تعمیر لپ تاپ اصفهان 20 به یک لپ تاپ قدیمی زندگی ببخشید!

تعمیر لپ تاپ اصفهان، کامپیوترها به طور معمول حدود سه تا پنج سال عمر می کنند، اما اگر از انجام برخی تعمیرات اولیه خوشحال هستید. می توانید عمر لپ تاپ خود را افزایش دهید و در هزینه خود صرفه جویی کنید! برخی از این تعمیرات حتی نیازی به باز کردن لپ‌تاپ ندارند: برای انجام آن فقط از نرم‌افزار استفاده می‌کنید. زنی که از home-office-h.jpg کار می کند. بسیاری از این تعمیرات لپ تاپ تعمیر و نگهداری پیشگیرانه است. حتی اگر لپ تاپ شما هیچ نشانه ای از کند شدن را نشان نمی دهد، عاقلانه است که به جای اینکه منتظر مشکلی باشید. برای تعمیر لپ تاپ اصفهان و شهرستان های اطراف به ما مراجعه کنید. اقداماتی را برای جلوگیری از کند شدن سرعت آن در آینده نزدیک انجام دهید. در این راهنما، راه‌های مختلفی برای رفع مشکلات رایج لپ‌تاپ و سرعت بخشیدن به لپ‌تاپ قدیمی شما را پوشش می‌دهیم.

آیا حاضرید به لپ تاپ خود جان تازه ای بدهید؟ سپس به خواندن ادامه دهید! همچنین می توانید برای تعمیر لپ تاپ در اصفهان به ما مراجعه کنید.

  1. نرم افزارها و فایل های غیر ضروری را حذف کنید. اکثر لپ تاپ ها با رم نسبتاً محدود عرضه می شوند. مگر اینکه یک لپ تاپ گیمینگ گران قیمت بخرید، کامپیوتر شما احتمالا فقط چند گیگابایت رم دارد. این بدان معناست که هر نرم افزار غیر ضروری که در پس زمینه اجرا می کنید، سرعت کامپیوتر شما را کاهش می دهد.

بسیاری از تولیدکنندگان نرم‌افزارهای مختلفی را به دستگاه‌های خود اضافه می‌کنند که شما به آن‌ها نیاز ندارید. نمونه‌های رایج شامل نرم‌افزار پشتیبانی، Game Center، و نسخه‌های آزمایشی داخلی نرم‌افزار آنتی‌ویروس یا Microsoft Office است. سپس برنامه هایی هستند که نصب می کنید و در طول سال ها فراموش می کنید. بسیاری از این برنامه ها همیشه در پس زمینه اجرا می شوند،

فهرست مطالب

بنابراین باید از شر آنها خلاص شوید. انجام این کار در ویندوز آسان است.

اگر می خواهید یک SSD نصب کنید، باید مطمئن شوید

علاوه بر این، وقتی CPU شما داغ می شود

اگر برخی از این ها را امتحان کرده اید و جواب نداده اید

فهرست تصاویر

در این عکس تعمیر لپ تاپ های قدیمی را مشاهده می کنید.

نحوه ی سرویس لپتاپ های قدیمی را مشاهده می کنید.

تعویض قطعات لپ تاپ ها را مشاهده می کنید.

 

عنوان تعمیر لپ تاپ اصفهان
دپارتمان اوج شید
نویسنده کیان کیانی
تعداد کلمات 1307 کلمه
مدت زمان مطالعه 13 دقیقه

 

 بنابراین باید از شر آنها خلاص شوید. انجام این کار در ویندوز آسان است.

به این ترتیب:

به کنترل پنل بروید

روی “برنامه ها” کلیک کنید

به “برنامه ها و ویژگی ها” بروید

سپس به برنامه ای که می خواهید حذف کنید بروید و روی آن کلیک راست کنید و سپس روی “حذف نصب” کلیک کنید.

حذف فایل های موقت

برنامه‌ها همچنین می‌توانند فایل‌های موقتی تولید کنند که به مرور زمان بیشتر و بیشتر از هارد دیسک شما استفاده می‌کنند و سرعت کامپیوتر شما را کاهش می‌دهند. اگر می‌خواهید این موارد را در ویندوز حذف کنید، می‌توانید از ابزار داخلی Disk Cleanup استفاده کنید.

مراقب برنامه های “تنظیم کامپیوتر” باشید که وعده افزایش شدید سرعت کامپیوتر شما را می دهند. بسیاری از این برنامه ها حاوی بدافزارهایی هستند که می توانند سرعت رایانه شما را بیشتر کند. همچنین ما مقاله ای تحت عنوان تعمیر لپ تاپ سامسونگ اصفهان نوشته ایم که می توانید مطالعه کنید.

  1. SSDرا اضافه کنید. می توانید در ادامه عکس تعمیر لپ تاپ اصفهان 1 را مشاهده کنید.

اگر از تعویض هارد دیسک لپ تاپ خود و نصب مجدد سیستم عامل راضی هستید، باید یک SSD نصب کنید. این درایوها بسیار سریعتر از هارد دیسک های سنتی هستند و می توانند تاثیر زیادی بر سرعت لپ تاپ داشته باشند.

تعمیر لپ تاپ اصفهان 20 به یک لپ تاپ قدیمی زندگی ببخشید!
تعمیر لپ تاپ اصفهان 20 به یک لپ تاپ قدیمی زندگی ببخشید!

تعمیر لپ تاپ اصفهان 1: در این عکس تعمیر لپ تاپ های قدیمی را مشاهده می کنید.

تعمیر لپ تاپ اصفهان | اگر می خواهید یک SSD نصب کنید، باید مطمئن شوید

که مادربرد شما با آن سازگار است، سپس از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. هنگامی که از فایل‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کردید، فرآیند نصب بسیار ساده است: باید قاب لپ‌تاپ را باز کنید. و درایو قدیمی را جدا کنید، سپس درایو جدید را وصل کنید و سپس فقط سیستم‌عامل را دوباره نصب کنید.

  1. حافظه بیشتری اضافه کنید. در ادامه عکس تعمیر لپ تاپ اصفهان 2 ببینید.

قبلاً اشاره کردیم که اکثر لپ تاپ ها رم زیادی ندارند. خوشبختانه، این چیزی است که می توانید تغییر دهید. نصب رم بسیار ساده است، فقط روی مادربرد شما نصب می شود، اما چند نکته وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

اول، RAM همیشه پاسخگوی مشکلات سرعت کامپیوتر نیست. CPU یا کارت گرافیک شما (اگر دارید) ممکن است باعث ایجاد تنگنا در رایانه شود.تعمیر لپ تاپ قدیمی خود را به تعمیر لپ تاپ در اصفهان بسپارید.

دوم اینکه، رم با سرعت های متفاوتی کار می کند، و در حالی که می توانید رم هایی که با سرعت های مختلف اجرا می شوند. را با هم ترکیب کنید، تمام رم شما با سرعت کمتری کار می کند. از آنجایی که سرعت رم عامل مهمی در سرعت کارکرد رایانه شما است، ممکن است. بخواهید به جای اضافه کردن رم های قدیمی به طور کامل حذف کنید.

  1. فن لپ تاپ خود را تمیز کنید. همچنین می توانید.
تعمیر لپ تاپ اصفهان 20 به یک لپ تاپ قدیمی زندگی ببخشید!
تعمیر لپ تاپ اصفهان 20 به یک لپ تاپ قدیمی زندگی ببخشید!

تعمیر لپ تاپ اصفهان 2: نحوه ی سرویس لپتاپ های قدیمی را مشاهده می کنید.

 تعمیر لپ تاپ اصفهان | علاوه بر این، وقتی CPU شما داغ می شود

مادربرد شما سرعت آن را کاهش می دهد تا خنک شود، بنابراین گرد و غبار زیاد نیز می تواند سرعت لپ تاپ شما را کند کند!

پاک کردن فالوورها آسان است. برای دسترسی به آن ها باید پنل پایینی لپ تاپ را بردارید. سپس باید قبل از استفاده از یک قوطی هوای فشرده، آنها را با یک پارچه تمیز کنید.

زنی که از home-office-h.jpg کار می کند

  1. برنامه هایی را که در هنگام راه اندازی شروع می شوند محدود کنید.

اگر روشن شدن لپ تاپ شما زمان زیادی می برد، ممکن است برنامه های زیادی برای شروع همزمان داشته باشید. هر برنامه‌ای که در حال اجراست منابعی را اشغال می‌کند، بنابراین هرچه تعداد برنامه‌های کمتری لپ‌تاپ شما شروع شود، لپ‌تاپ شما سریع‌تر راه‌اندازی می‌شود.

برای تغییر برنامه هایی که در هنگام راه اندازی ویندوز شروع می شوند. باید Task Manager را با Ctrl+Alt+Delete باز کنید، سپس به Applications و سپس Startup بروید. در اینجا می توانید تصمیم بگیرید که چه برنامه هایی را می خواهید در هنگام راه اندازی بارگیری کنید. برای درک بهتر عکس تعمیر لپ تاپ اصفهان 3 را مشاهده کنید.

توصیه می‌کنیم در اینجا با احتیاط عمل کنید، زیرا بستن برنامه اشتباه می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند. اگر مطمئن نیستید که یک برنامه چه کاری انجام می دهد، بهتر است اکنون آن را گوگل کنید تا اینکه بعداً از آن پشیمان شوید.

این تعمیرات لپ تاپ می تواند تجربه شما را بهتر کند

این تعمیرات لپ تاپ ممکن است ساده باشند، اما همگی به افزایش سرعت لپ تاپ شما کمک می کنند. اگر لپ تاپ شما کند، داغ است یا به درستی کار نمی کند، ممکن است به این تعمیرات نیاز داشته باشید.

تعمیر لپ تاپ اصفهان 20 به یک لپ تاپ قدیمی زندگی ببخشید!
تعمیر لپ تاپ اصفهان 20 به یک لپ تاپ قدیمی زندگی ببخشید!

تعمیر لپ تاپ اصفهان 3: تعویض قطعات لپ تاپ ها را مشاهده می کنید.

تعمیر لپ تاپ اصفهان | اگر برخی از این ها را امتحان کرده اید و جواب نداده اید

یا به توانایی های تعمیر خود اطمینان ندارید، ما اینجا هستیم تا در تعمیر لپ تاپ در اصفهان به شما کمک کنیم. تیم متخصص ما می توانند کامپیوتر شما را برای شما تعمیر کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما، لطفا از وب سایت ما دیدن کنید. اگر سوالی دارید.

در مشکلات لپ تاپ، برچسب ها تعمیر کامپیوتر، نحوه تعمیر لپ تاپ، خاموش شدن لپ تاپ. نحوه تشخیص داغ شدن بیش از حد لپ تاپ، میانگین عمر باتری لپ تاپ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه