تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان | تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | بهترین...

1 مورد از #استفاده های تعمیر لپ تاپ در اصفهان!

تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان | تعمیر لپ تاپ در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | esfahantvrayaneh

عنوان استفاده از رایانه در جراحی مغز
نویسنده سامانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1100
مدت زمان مطالعه 11 دقیقه

فهرست مطالب

نحوه کاربرد لپ تاب در جراحی مغزواعصاب!

سیستم های  ردیابی وجراحی با لپ تاب ایسوس در اصفهان!

نرم افزار های  دو بعدی  و سه بعدی  برای شبیه سازی

فهرست تصاویر

شکل 1تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان

شکل 2تعمیر لپ تاپ در اصفهان

نحوه کاربرد لپ تاب در جراحی مغزواعصاب!

جراحی مغز و اعصاب به کمک رایانه از آخرین پیشرفت‌های فناوری در تصویربرداری، رایانه، مکانیک و الکترونیک برای بهبود .دقت و کاهش تعمیر لپ تاپ در اصفهان  تهاجمی و خطر روش‌های جراحی مغز و اعصاب استفاده می‌کند.

ما سیستم جراحی مغز و اعصاب به کمک اصفهان تی وی رایانه  کامپیوتر. دانشگاه ایالتی وین، دیترویت، میشیگان را با تاکید بر نرم افزار توصیف می کنیم. و در مورد نظریه هدایت کننده توسعه این سیستم و کاربرد آن در سیستم های ردیابی موقعیت بلادرنگ بحث می کنیم.

سیستم ما تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان  متشکل از نرم‌افزار سیستم برنامه‌ریزی جراحی مغز و اعصاب است. که در مرکز پزشکی خود توسعه داده‌ایم و سه نوع سیستم ردیابی موقعیت

دیجیتایزر قوس ZD برای روش‌های مبتنی بر فریم، بازوی مفصلی. و مادون قرمز دیجیتایزر مبتنی تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان بر  فرآیندهای بدون فریم.

نرم افزار NSPS به گونه ای طراحی شده  esfahantvrayaneh است که به جراحان مغز و اعصاب روشی مطمئن. و دقیق را برای نزدیک شدن به ضایعات داخل جمجمه ای با استفاده از مسیر جراحی قبل از عمل ارائه دهد.

نرم افزار متشکل از پیشرفته ترین تعمیر لپ تاپ در اصفهان  فناوری ها در بینایی کامپیوتر. تصویربرداری/گرافیک کامپیوتری و تحلیل عددی استریوتاکتیک هسته سیستم را تشکیل می دهد.

قابلیت‌های مرتبط با داده‌های حاصل از مطالعات تصویربرداری برای تسهیل بازسازی تصویر، نقشه‌برداری تصویر، و تجسم سه بعدی  حجم‌های هدف. جراح مغز و اعصاب را قادر می‌سازد تا روش‌های جراحی را در یک پروتکل قبل از عمل شبیه‌سازی کند.درادامه شکل 1تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان را مشاهده میکنید.

تا در طول جراحی از آن استفاده شود، هر دو برای پیروی از مسیر از پیش برنامه‌ریزی‌شده. و برای ردیابی تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان موقعیت ابزار جراحی در زمان واقعی بر روی مانیتور کامپیوتر.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان | تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | بهترین...
تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان | تعمیر لپ تاپ در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه  | esfahantvrayaneh

سیستم های  ردیابی وجراحی تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان!

شکل 1تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان

سیستم های ردیابی ابزار جراحی را نسبت به سر بیمار قرار می دهند و جهت می دهند. با استفاده از این دستگاه ها، نمایش ابزار جراحی به همراه تصاویر مجازی، ابزار حین عمل بسیار خوبی را ایجاد می کند.

دیجیتایزر قوس، بازوی مفصلی، توموگرافی کامپیوتری، گرافیک کامپیوتری، دیجیتایزر مادون قرمز، ضایعه، تصویربرداری تشدید مغناطیسی، پیش برنامه ریزی، مسیر. تجسم سیستم برنامه ریزی جراحی مغز و اعصاب نرم افزار و پیکربندی کامپیوتر سیستم کامپیوتری. ما  تعمیر لپ تاپ در اصفهان به شبکه کامپیوتری مرکزی مرکز پزشکی متصل است

از طریق آن توموگرافی تعمیر لپ تاپ در اصفهان کامپیوتری تصویربرداری تشدید .مغناطیسی پلی اتیلن ترفتالات و دوپامین  داده‌ها را از ایستگاه‌های تصویربرداری جداگانه اسکن می‌کند.

در مرکز پزشکی به سرور در مجموعه عملیات منتقل می شود. در tu.rn دسترسی داده ها به شبکه محلی در اتاق کنترل مجاور مجموعه عملیات را فراهم می کند.

پیش برنامه ریزی در ایستگاه کاری واقع در داخل اتاق کنترل انجام می شود. سیستم برنامه ریزی جراحی مغز و اعصاب که  تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان از طریق شبکه محلی قابل دسترسی است.

تا 100 مطالعه تصویربرداری بیمار و مناطق مورد علاقه تعریف شده از این مطالعات را برای هر بیمار ذخیره می کند.

جراح مغز و اعصاب از این تصاویر ذخیره شده برای هدایت شبیه سازی کامپیوتری دیدگاه های چشمی خاص، ایجاد مجموعه داده های مرزی ضایعه، و هدایت مطالعات طراحی شده توسط کامپیوتر بیشتر استفاده می کند. در  تعمیر لپ تاپ در اصفهان حین عمل، NSPS به جراح مغز و اعصاب در حین عمل کمک می کند

یک مسیر جراحی را برنامه ریزی یا تغییر دهید و موقعیت ابزار را ردیابی کنید.در ادامه شکل 2تعمیر لپ تاپ در اصفهان را مشاهده می کنید.

نرم افزار های  دو بعدی  و سه بعدی  تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان

نرم افزار NSPS (l-6) دو بعدی است برنامه شبیه سازی جراحی بسیار تعاملی و بصری (2D)/(3D) یک نرم افزار مبتنی. بر یونیکس چند کاربره و چند وظیفه ای است که بر روی ایستگاه کاری SUN SPARC2 (10). تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان (Sun MicroSystems, Mountain View, CA) اجرا می شود.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان | تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | بهترین...
تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان | تعمیر لپ تاپ در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | esfahantvrayaneh 

شکل 2تعمیر لپ تاپ در اصفهان

برای دستیابی به محاسبه سریع اعداد صحیح برای بازسازی حجم ها از مطالعات تصویربرداری (CT، MRI، و غیره) استفاده می شود. دارای 160 مگابایت حافظه رم سرور، فضای دیسک 4G با قابلیت بارگذاری اطلاعات تصویربرداری کامل. برای تعمیر لپ تاپ در اصفهان حداکثر سه بیمار در یک زمان، و یک شتاب دهنده گرافیکی GX (یا GS).

شتاب دهنده گرافیکی VX/MVX به NSPS اجازه می دهد تا مشاهده .و دستکاری تصویر را در زمان واقعی، هم در حین برنامه ریزی قبلی و هم در حین عمل، تسهیل کند.

ابزارهای دیگری نیز برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهانورودی، پردازش و خروجی تصویر به شبکه محلی متصل می شوند. مانند دوربین های CCD، نمایشگرهای رنگی و چاپگرهای رنگی.

ماژول های نرم افزار NSPS سیستم برنامه ریزی جراحی مغز و اعصاب .ما با ترکیب و هماهنگ کردن esfahantvrayaneh  خروجی ماژول های نرم افزار زیر عمل می کند

ماژول مدیریت پایگاه داده بیمار، ماژول تجسم تصویر پروژکتیو، ماژول تجسم تصویر توموگرافی، تصویر سه بعدی  ماژول alization. ماژول تجسم مسیر تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان ماژول ردیابی موقعیت، و ماژول Vis-ualizer و تطبیق تصویر Multi-Modality.

اهداف این ماژول ها تعمیر لپ تاپ در اصفهان پردازش تصویر و محلی سازی مرزهای ضایعه است. با این ماژول‌ها، جراحان مغز و اعصاب می‌توانند هر هدفی را پیدا کنند. حجم مورد علاقه اصفهان تی وی رایانه  را ایجاد کنند و مسیرهایی را برای ضایعه هدف تعیین کنند.

سوالات متداول درباره جراحی مغز با لپ تاب های ایسوس

نحوه کاربرد لپ تاب در جراحی مغزواعصاب چیست؟

جراحی مغز و اعصاب به کمک رایانه از آخرین پیشرفت‌های فناوری در تصویربرداری، رایانه، مکانیک و الکترونیک برای بهبود .دقت و کاهش   تهاجمی و خطر روش‌های جراحی مغز و اعصاب استفاده می‌کند

سیستم های  ردیابی وجراحی با لپ تاب ایسوس در اصفهان چیست؟

سیستم های ردیابی ابزار جراحی را نسبت به سر بیمار قرار می دهند و جهت می دهند. با استفاده از این دستگاه ها، نمایش ابزار جراحی به همراه تصاویر مجازی، ابزار حین عمل بسیار خوبی را ایجاد می کند.

نرم افزار های  دو بعدی  و سه بعدی  برای شبیه سازی چیست؟

نرم افزار NSPS (l-6) دو بعدی است برنامه شبیه سازی جراحی بسیار تعاملی و بصری (2D)/(3D) یک نرم افزار مبتنی. بر یونیکس چند کاربره و چند وظیفه ای است

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه