تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، 26 راه های سرویس % پاور و قطعات کامپیوتر!

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، 26 راه های سرویس % پاور و قطعات کامپیوتر!

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، هر چند وقت یک بار باید کامپیوتر خود را تمیز کنید؟

بسیاری از مردم نمی دانند که شما واقعاً باید رایانه شخصی خود را تمیز کنید. با این حال، اگر می‌خواهید رایانه‌تان به کارآمدترین کار ممکن ادامه دهد، و می‌خواهید. احتمال نیاز به خدمات تعمیر رایانه شخصی را به حداقل برسانید، باید رایانه‌تان را مرتب تمیز کنید.

هر چند وقت یک بار باید کامپیوتر خود را تمیز کنید؟

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد. اما در حالت ایده آل شما باید سالی 2 تا 4 بار تمیز کردن کامپیوتر خود را در نظر بگیرید. یعنی هر سه تا شش ماه یکبار.

البته، اگر رایانه شما در یک اتاق مخصوصاً گرد و غبار قرار دارد، یا اگر از کف پایین‌تر است. جایی که گرد و غبار راحت‌تر جمع می‌شود، یا اگر حیوانات خانگی مانند گربه‌ها و سگ‌ها دارید. که موهای زیادی در اطراف آن می‌ریزند، ممکن است نیاز به اضافه کردن بیشتر آن را مرتباً تمیز کنید. در ادامه درباره تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان هم می توانید در این مقاله مطالعه کنید.

چگونه بفهمم کامپیوتر من نیاز به تمیز کردن دارد؟

ممکن است لازم باشد کامپیوتر خود را تمیز کنید اگر:

به وضوح کثیف یا گرد و غبار صدای فن بسیار بیشتر از حد معمول است کامپیوتر شما بسیار داغتر از حد معمول است.

با این حال، حتی اگر هیچ یک از این موارد درست نباشد، باز هم باید رایانه شخصی خود را به طور مرتب تمیز کنید. تا مطمئن شوید که گرد و غبار و کثیفی هرگز فرصتی برای ایجاد مشکل در رایانه شما ندارند. که در صورت امکان احتمالاً ایده خوبی است. کامپیوتر خود را هر 3 ماه یکبار به جای 6 ماه انتظار تمیز کنید. برای تعمیر کامپیوتر در اصفهان و شهرستانهای اطراف را به ما بسپارید.

فهرست مطالب

چگونه کامپیوتر خود را تمیز کنم؟

بسیاری از خدمات خوب تعمیر رایانه، خدمات تمیز کردن را نیز ارائه می دهند.

این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین به آرامی کار کنید.

خمیرهای حرارتی به عنوان پرکننده برای عیوب میکروسکوپی

فهرست تصاویر

در این عکس سرویس  پاور کامپیوتر را نشاهده می کنید.

در این تعویض قطعات کامپیوتر را مشاهده می کنید.

راه های مختلف تعویض پاور را مشاهده می کنید.

 

عنوان تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان
دپارتمان اوج شید
نویسنده کیان کیانی
تعداد کلمات 1403 کلمه
مدت زمان مطالعه 14 دقیقه

 

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان | چگونه کامپیوتر خود را تمیز کنم؟

خوب، اکنون که می دانید باید رایانه شخصی خود را مرتباً تمیز کنید. احتمالاً از خود می پرسید که چگونه باید این کار را انجام دهید، بنابراین بیایید نگاهی دقیق تر به تمیز کردن رایانه شخصی خود در زیر بیندازیم.

چه چیزی نیاز دارید؟

ابزارهای کامپیوتری

پنبه و سواب پنبه ای

هوای فشرده

چه کار باید انجام بدهید؟

ابتدا رایانه خود را خاموش کنید تا مطمئن شوید همیشه ایمن هستید. می توانید تعویض و تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان را به ما بسپارید.

سپس باید از ابزارهای سخت افزاری کامپیوتر خود برای باز کردن کیس کامپیوتر خود با دقت استفاده کنید.

هارد و رم را بردارید. می توانید در مقاله ای در سایت راجب تعمیر لپ تاپ اصفهان نیز مطالعه کنید.

از هوای فشرده برای تمیز کردن هارد دیسک، رم و سایر قطعاتی که ممکن است حذف کرده باشید استفاده کنید.

از یک سواب پنبه ای استفاده کنید. تا به دقت کثیفی و گرد و غبار را از تیغه های فن و سایر قطعات کامپیوتری که به سختی قابل دسترسی هستند پاک کنید. همچنین می توانید از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن گوشه های مشکل استفاده کنید. در ادامه عکس تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان 1 را مشاهده کنید.

اطراف کلیدهای کیبورد را با یک پارچه مرطوب به دقت تمیز کنید. همچنین می توانید از هوای فشرده برای پاک کردن زباله از زیر کلیدها استفاده کنید.

کامپیوتر خود را دوباره جمع کنید

با یک حرفه ای تماس بگیرید

اگر همه اینها برای شما بسیار پیچیده به نظر می رسد، و نگران این هستید که ممکن است به رایانه خود آسیب وارد کنید.

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، 26 راه های سرویس % پاور و قطعات کامپیوتر!
تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، 26 راه های سرویس % پاور و قطعات کامپیوتر!

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان 1: در این عکس سرویس  پاور کامپیوتر را نشاهده می کنید.

بسیاری از خدمات خوب تعمیر رایانه، خدمات تمیز کردن را نیز ارائه می دهند.

بنابراین فقط رایانه خود را رزرو کنید و بگذارید یک تکنسین رایانه حرفه ای بقیه کارها را انجام دهد و شما مجبور نخواهید بود.

خمیر حرارتی برای پر کردن عیوب میکروسکوپی روی سطح CPU یا GPU طراحی شده است.

خمیر حرارتی عیوب میکروسکوپی روی سطح CPU یا GPU را پر می کند. یک هیت سینک خوش ساخت از قبل سطحی بسیار صاف دارد و به ترکیب حرارتی زیادی نیاز ندارد. همچنین اگر هیت سینک از کیفیت بالایی برخوردار باشد، ممکن است اصلا نیازی به آن نباشد. می توانید برای تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان با قیمت مناسب به ما مراجعه کنید.

هر هیت سینک یا خنک کننده CPU که از قبل با مواد رابط حرارتی استفاده شده باشد خارج از جعبه کار خواهد کرد.

پاسخ کوتاه بله است، اما ما آن را توصیه نمی کنیم. اکثر خمیرهای از قبل استفاده شده کیفیت نسبتاً پایینی دارند و باید با یک محصول با کیفیت بالاتر جایگزین شوند. با این حال، اگر به توانایی خود در حذف خمیر قدیمی و اعمال خمیر جدید اطمینان ندارید، با یک سرویس تعمیر رایانه شخصی مشورت کنید. برای تعمیر کامپیوتر در اصفهان با بالاترین کیفیت به ما مراجعه کنید.

دو دلیل اصلی برای عدم استفاده از خمیر حرارتی از قبل استفاده شده وجود دارد: اول اینکه اکثر آنها کیفیت پایینی دارند. دوم اینکه وقتی خنک کننده CPU خریداری می کنید ممکن است به طور مساوی روی CPU توزیع نشود. عکستعمیر پاور کامپیوتر اصفهان 2 را ببینید.

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، 26 راه های سرویس % پاور و قطعات کامپیوتر!
تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، 26 راه های سرویس % پاور و قطعات کامپیوتر!

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان 2: در این تعویض قطعات کامپیوتر را مشاهده می کنید.

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان | این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین به آرامی کار کنید.

تا قبل از امتحان یک ترکیب حرارتی جدید، مطمئن شوید که تمام خمیر پاک شده است. استفاده از یک لایه خمیر حرارتی تازه هنگام تعویض پردازنده و گاهی اوقات هنگام تعویض هیت سینک بسیار مهم است.

هنگامی که پردازنده ها را تعویض می کنید، و گاهی اوقات هنگام تعویض هیت سینک، مهم است. که یک پوشش تازه از ترکیب رسانای حرارتی اعمال کنید. دلیل این امر این است که پدهای ارائه شده توسط پردازنده و هیت سینک معمولاً فقط برای یک هدف مناسب هستند. در صورت استفاده مجدد از همان پد، فشرده می شود، کارایی خود را به عنوان عایق از دست می دهد. و حتی ممکن است در آن ترک یا سوراخ ایجاد کند. برای تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان با بهترین کیفیت به ما مراجعه کنید.

همچنین، اگر قبلا هرگز کیس کامپیوتری را باز نکرده اید، این احتمال وجود دارد که CPU در زمان نصب CPU در کارخانه اصلاً استفاده نشده باشد. این واقعاً مشکلی با CPUهای جدید نیست، زیرا آنها یک لایه داخلی از مواد رسانای حرارتی در پایین دارند. (قسمتی که با هیت سینک تماس می گیرد)، اما CPUهای قدیمی همیشه این ویژگی را ندارند. حتی اگر CPU شما لایه مخصوص خود را از مواد رسانای حرارتی دارد، بهتر است. یک لایه ترکیب اضافی اضافه کنید تا کارایی آن به حداکثر برسد. در ادامه می توانید برای درک بهتر عکس تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان 3 را مشاهده کنید.

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، 26 راه های سرویس % پاور و قطعات کامپیوتر!
تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان، 26 راه های سرویس % پاور و قطعات کامپیوتر!

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان 3: راه های مختلف تعویض پاور را مشاهده می کنید.

تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان | خمیرهای حرارتی به عنوان پرکننده برای عیوب میکروسکوپی

در سطوح CPU و GPU استفاده می شود. شکاف بین این سطوح اغلب توانایی انتقال گرما را به طور موثر کاهش می دهد. بنابراین خمیر حرارتی تضمین می کند که این اتفاق نمی افتد.

بهترین خمیرهای حرارتی برای CPU و GPU گرما را بهتر از هر ماده معمولی دیگری هدایت می کند. می توانید تعمیر پاور کامپیوتر اصفهان و تعمیر قطعات دیگر کامپیوترتان را به ما بسپارید.

خمیر حرارتی با پر کردن هر گونه نقص میکروسکوپی روی سطح CPU و GPU به انتقال حرارت کمک می کند. این عیوب می توانند باعث ایجاد حفره های هوایی شوند. که کارایی هیت سینک را کاهش می دهند – با پر کردن آنها، خمیر حرارتی می تواند هدایت حرارتی بهتری را تضمین کند. تضمین قطعات در تعمیر کامپیوتر در اصفهان .

این نوع خمیر انواع مختلفی دارد که رایج‌ترین آنها یک پد از پیش استفاده شده. روی کولر یا یک لوله یا سرنگ پر از مواد شل است. به هر شکلی که باشد، قبل از نصب هیت سینک، باید آن را مستقیماً در بالای CPU اعمال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه