تعمیر پرینتر در اصفهان

تعمیر پرینتر در اصفهان یکی از خدمات مهمی است که هم به صورت تعمیر در محل و تعمیر کامپیوتر در اصفهان  و هم به صورت مراجعه حضوری و در شرکت ما انجام می‌شود. همان‌طور که می‌دانید پرینتر یکی از وسایل ضروری است که بسیاری از افراد و شرکت‌ها به شدت به آن نیاز دارند. در صورت خرابی بسیاری از کارهای چاپی می‌ماند که به یک مشکل اصلی برای افراد و شرکت‌هایی که به صورت مداوم در حال پرینت یا چاپ اسنادی هستند، تبدیل می‌شود. برخی از این دستگاه‌ها آنچنان سنگین هستند که بار زیادی برای جابه جایی و انتقال به محل تعمیر دارد. ما اینجاییم تا پرینترهای شما را در محل تعمیر کنیم. کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دلایل خرابی انواع پرینترها

پرینترها به دلایل مختلفی به مرور زمان خراب می‌شوند. این دستگاه انواع مختلفی دارد که شما باید با توجه به نوع نیاز خود بهترین آن‌ها را تهیه کنید. بنابراین اگر پرینتر مناسبی تهیه نکنید، مطمئن باشد زودتر از آنچه که فکر می‌کنید، با خرابی پرینتر خود متوجه می‌شود. تعمیر لپ تاپ در اصفهان  هنگام خرید این دستگاه بهتر است در مرحله اولیه به کیفیت آن توجه کنید تا قیمت. اما به هرحال از جمله دلایلی که می‌توانیم برای شما در مورد علت خرابی پرینترها بیان کنیم، عبارت است از:

1. عدم سرویس‌دهی
2. خرید دستگاه نامناسب
3. تعمیرات غیر تخصصی و سپردن آن به افراد بی تجربه
4. خرید قطعات تقلبی
5. قرار گرفتن پرینتر در محیطی گرم و مرطوب
6. عدم رعایت اصول شارژ کارتریج

مشکلات رایج در پرینترها

در قسمت قبلی عمده دلایلی که سبب خرابی در پرینترها می‌شوند را بیان کردیم. در این قسمت می‌خواهیم مشکلاتی که معمولا پرینترها پس از مدتی استفاده کردن با آن دست و پنجه نرم می‌‎کنند، را بیان کنیم. از جمله مشکلات رایجی که پرینترها با آن مواجه می‌شوند، عبارت است از:
1. گیر کردن کاغذ
2. ناخوانا بودن برگه چاپ شده
3. تکرا چاپ
4. مشکلات نرم افزاری
5. مشکلات اتصالات چاپگر
6. پخش جوهر
7. خطاهای به وجود آمده
8. جدا شدن تصاویر گرافیکی

تعمیرات تخصصی پرینتر

تعمیر پرینتر به دلیل حساس بودن قطعات آن کاری کاملا تخصصی است. در ابتدا باید عیب یابی تخصصی انجام شود و پس از اشنایی با علت خرابی دستگاه، باکیفیت‌ترین قطعات تهیه شود و تعمیر آن شروع شود. بنابراین اگر توسط افراد غیرحرفه‌ای انجام شود نه تنها پرینتر شما تعمیر نمی‌شود بلکه پس از مدتی با مشکلات جدی‌تر از قبل روبرو می‌شوید. مرکز اصفهان تی وی رایانه در کنار شماست تا با فرستادن تکنسین‌های باتجربه خود در محل و ارائه خدمات تعمیرات پرینتر خیال شما را از کیفیت در تعمیر این دستگاه راحت کند.

 

 

تعمیر پرینترهای اچ پی در محل

همان‌طور که می‌دانید پرینترها در انواع مختلف و با برندهای متفاوتی ساخته می‌شوند و روانه بازار می‌شوند. هر کدام از این پرینترها با توجه به کارایی و مکانیزمی که در ساخت خود دارند، دانش خاصی در تعمیر آن نیاز دارند. معمولا نمایندگی‌ها دوره‌هایی برای تعمیرات دستگاه‌هنا خود برگزار می‌کنند. تکسنین‌های ما در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند و به صورت کاملا تخصصی تعمیر پرینترهای اچ پی در شرکت‌ ما زیر نظر کارشناسان کاربلد انجام می‌شود. اگر پرینتر اچ پی دارید که با مشکل مواجه شده است و نمی‌دانید برای تعمیر آن را کجا ببرید، مطمئنا اصفهان تی وی رایانه می‌تواند بهترین انتخاب برایتان باشد.

تعمیرات تخصصی پرینتر در اصفهان
تعمیر پرینتر در اصفهان

 

 

تعمیر پرینترهای کانن در محل


تعمیر انواع پرینترهای canon از دیگر خدمات تخصصی است که توسط مرکز ما انجام می‌شود. مشکلات رایج در این پرینتر معمولا بر اثر فرسودگی در قطعات پس از مدتی استفاده و عدم سرویس‌دهی به وجود می‌آید. تکنسین‌های ما با شناخت خوبی که از مکانیزم این پرینتر دارند، به خوبی می‌دانند چگونه پرینترها کانن را تعمیر کنند. استفاده از قطعاتی باکیفیت این اطمینان را به شما می‌دهد که پرینتر به خوبی تعمیر شود. البته نمی‌گوییم که دیگر خراب نمی‌شود اما در صورت استفاده درست و سرویس دهی به موقع طول عمر بیشتری دارد. اصفهان تی وی رایانه به عنوان یکی از مراکز فعال در زمینه تعمیر انواع پرینترهای کنون با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب در خدمت شماست.

شارژ کارتریج در اصفهان

 

 

شارژ کارتریج در محل


شارژ کارتریج یکی از مشکلات رایجی است که شاید 80 تا 90 درصد پرینترها پس از مدتی با آن روبرو می‌شوند و پرینتر کارایی خوبی نخواهد داشت. تنها با شارژ این قطعه به راحتی می‌توانید همانند روز اول از آن استفاده کنید. شارژ کارتریج در محل یکی دیگر از خدمات مهمی است که در مرکز اصفهان تی وی رایانه زیر نظر متخصصان انجام می‌شود. کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده در کارتریج پرینترهای خود را در سریع‌‎ترین زمان ممکن حل کنید. نکته قابل توجه در این قسمت این است که معمولا در بازار دو نوع کارتریج‌های لیزری و جوهر افشان وجود دارد که شما با ذکر نوع کارتریج خود به کارشناسان و ثبت درخواست منتظر سرویس‌دهی از جانب ما باشید.

هزینه تعمیرات پرینتر

معمولا قیمت تعمیر انواع قطعات و دستگاه‌های دیجیتالی با توجه به نوسانات ارزی در کشور یکی از نگرانی‌های مهمی است که پس از خرابی در دستگاه‌های دیجیتالی سراغ افراد می‌آید. اما به هر حال چاره‌ای نیست و تعمیر آن به جای خرید دستگاه جدیدتر قطعا به صرفه‌تر است. کارشناسان ما در ابتدا پرینتر شما را عیب‌یابی می‌کنند و لیستی از کارهایی که باید انجام دهند و قطعات جدیدی که باید خریداری کنند را به شما ارائه می‌دهند و هزینه مورد نیاز را اعلام می‌کنند. تیم ما همواره سعی می‌کند مناسب‌ترین قیمت‌ها را پیشنهاد دهد تا رضایت مشتریان عزیز را نیز جلب کند.

ثبت درخواست تعمیر پرینتر

با توجه به تمامی آنچه که تاکنون بیان شد، اگر شما در محل کار یا در خانه خود پرینتر دارید و دچار مشکل شده است، اصلا نگران نباشید. شما تنها به یک عیب یابی تخصصی و تعمیر آن نیاز دارید که می‌توانید جهت انجام آن با شرکت اصفهان تی وی رایانه تماس بگیرید. ما بهترین تعمیرکار خود را مطابق با آدرسی که برایمان ارسال می‌کنید، به محل ارسال می‌کنیم. در صورت عدم رضایت شما از تعمیر پرینتر تمامی وجه پرداختی به شما عودت خواهد شد.

سوالات متداول

برای دریافت خدمات ما کافی است که با یکی از شماره‌های ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. تکنسین‌های ما پس از بررسی درخواست‌ها به محل موردنظر جهت ارائه خدمات می‌روند.

معمولا پرینترها به دلیل استفاده بلند مدت و یا خرابی در دکمه پاور روشن نمی‌شود. عمده‌ترین دلیل در عدم روشن شدن همین است اما برای اطمینان باید توسط تیم ما عیب یابی تخصصی شود.

کمرنگ چاپ شدن توسط پرینتر معمولا به کارتریج برمی‌گردد که به احتمال زیاد باید مجددا شارژ شود.

هزینه تعمیر به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. نوع خرابی، قطعه مورد نیاز برای جایگزینی و برند سازنده از جمله دلایلی است که در تعیین هزینه تعمیر نقش دارند.

بله حتما. تمامی خدمات تعمیرات انواع دستگاه‌های الکترونیکی ما ضمانت دارد و با ارائه گارانتی به مشتریان تحویل داده می‌شود.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه