تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه

4 خدمات #مهم تعمیر کامپیوتر در اصفهان بگویید ؟

تعمیر کامپیوتر در اصفهان | تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه |esfahantvrayaneh

عنوان خدمات رایانه ای اچ پی
نویسنده رضا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1118
زمان مطالعه 11 دقیقه

فهرست مطالب

اخیراً، فناوری پرطرفدار 5G، برنامه‌های گسترده‌ای در تیم ما !

معماری) را به عنوان یک مکانیسم جدید تعمیر کامپیوتر در اصفهان ؟

گره حسابدار مسئول (گرهی که کمتر به سیستم حمله می کند) !

با این PoS منجر به این موضوع می‌شود که «ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند» !

و در تعمیر کامپیوتر در اصفهان درخواست به حافظه روی تراشه ؟

محاسباتی که می تواند در شبیه سازهای چرخه دقیق زمان گیر باشد!

مدل جهانی و مدل محلی. در حالی تعمیر کامپیوتر در اصفهان ؟

فهرست تصاویر

شکل 1 تعمیر کامپیوتر در اصفهان

شکل 2 تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان

اخیراً، فناوری پرطرفدار 5G، برنامه‌های گسترده‌ای در تیم ما !

از یادگیری ماشینی روی دستگاه را تشویق می‌کند که داده‌های کاربر را برای آموزش مدل جمع‌آوری می‌کند. این نیاز به تکنیک های مقرون به صرفه برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آموزش مدل در محدود منابع دارد. روش‌های یادگیری سنتی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت بر اعتماد سیستم متکی هستند. با این حال، با افزایش مقیاس یادگیری، حفظ تعمیر کامپیوتر در اصفهان اطمینان هر دستگاه لبه می تواند گران باشد. برای ایجاد اعتماد مقرون به صرفه در یک محیط غیرقابل اعتماد. این روش یادگیری دموکراتیک (DemL) را انجام می دهد، که اولین گام را برای کشف یک طراحی مشترک سخت. افزار/نرم افزار برای یادگیری غیرمتمرکز روی دستگاه ایمن با بلاک چین انجام. ما با استفاده از عدم تمرکز زنجیره بلوکی و ضد دستکاری. یادگیری هوش مصنوعی را در یک محیط غیرقابل اعتماد تضمین می کند. تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان با اصفهان تیوی رایانه.

 معماری) را به عنوان یک مکانیسم جدید تعمیر کامپیوتر در اصفهان ؟

که ابتدا از تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان.  استفاده مجدد بین دامنه ای. (یادگیری هوش مصنوعی و محدودیت های بلاک چین) در یادگیری هوش مصنوعی بهره برداری می کند. معماری. نتایج ارزیابی نشان می‌دهد که DemL ما می‌تواند از یادگیری هوش مصنوعی در برابر نشت حریم خصوصی. و آلودگی مدل‌ها محافظت کند. و نشان داد که حریم خصوصی و امنیت با سربار سخت‌افزار و مصرف انرژی (۲ درصد) همراه است. ما معتقدیم که کار ما درهای هم افزایی بلاک چین و یادگیری روی دستگاه را برای امنیت. حفظ حریم خصوصی باز خواهد کرد. در ادامه شکل 1 تعمیر کامپیوتر در اصفهان مشاهده نمایید.

گره حسابدار مسئول (گرهی که کمتر به سیستم حمله می کند) !

برای انتشار یک بلوک جدید. در میان پروتکل‌های اجماع برای زنجیره‌های عمومی. اثبات زمان سپری شده (PoET) [30] یک مجموعه دستورالعمل. ویژه CPU به نام Intel Software Guard Extensions (SGX) را برای انتخاب گره دفتردار استفاده می‌کند. با این حال، این نیاز به سخت افزار خاصی دارد. بنابراین برای همه انواع دستگاه های لبه در دسترس نیست و نیاز انعطاف پذیری را برآورده نمی کند. اثبات سهام (PoS) به شرکت کنندگان نیاز دارد. که مالکیت سهام خود را ثابت کنند و ثروتمندترین آنها امتیاز ثبت یک بلوک جدید را به دست خواهد آورد.  و تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان در esfahantvrayaneh .

تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه
تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه

شکل 1 تعمیر کامپیوتر در اصفهان

با این PoS منجر به این موضوع می‌شود که «ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند» !

(گره برنده از سیستم بلاک چین پاداش دریافت می‌کند)، و در نهایت منجر به متمرکز شدن می‌شود [14]. اثبات کار (PoW) [26] از یک پازل هش برای انتخاب گره دفتردار استفاده می کند. این ماهیت غیرمتمرکز را حفظ می کند و الزامات یادگیری روی دستگاه را برآورده می کند. بنابراین این مقاله از PoW به عنوان یک پروتکل اجماع پایه استفاده می کند. (حرکت داده های بین گره)، نوع دیگری از حرکت داده ها وجود دارد. حرکت داده های درون گره، که همچنین بار سنگینی است، به ویژه برای یادگیری روی دستگاه. با توجه به محدودیت ظرفیت حافظه روی تراشه دستگاه های کاربر. وزن مدل و نتایج میانی (ویژگی های خروجی FP) باید در حافظه خارج از تراشه ذخیره شده. تعمیر کامپیوتر در اصفهان. و تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان.

 و در تعمیر کامپیوتر در اصفهان درخواست به حافظه روی تراشه ؟

این حرکات داده درون گره. که نه تنها روند آموزش را کند می کند. بلکه مقادیر زیادی انرژی را نیز مصرف می کند، منجر به تنگنای پهنای باند خارج از تراشه می شود. شتاب دهنده های متعارف هوش مصنوعی از استفاده مجدد. از داده ها برای رفع این مشکل سوء استفاده می کنند [24]. تمام حرکات داده های درون گره به صورت فشرده انجام می شود. که هم دسترسی های حافظه خارج از تراشه و هم اشغال فضای ذخیره سازی trai g را کاهش می دهد. همچنین esfahantvrayaneh برای . و تعمیر لپ تاپ در اصفهان است. برای اصفهان تیوی رایانه برای تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان. در شکل 2 تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان ادامه مشاهده نمایید.

محاسباتی که می تواند در شبیه سازهای چرخه دقیق زمان گیر باشد!

. تحقیقات پایه‌گذاری زنجیره بلاک [26] نشان می‌دهد. که روند نتایج استخراج بلاک چین در مقیاس‌های مختلف سیستم ثابت می‌ماند. بنابراین ما DemL پیشنهادی را با ساختن یک سیستم در مقیاس کوچک با 20 شرکت‌کننده. ارزیابی می‌کنیم (هر گره یک ماشین مجازی است که با حافظه 4 گیگابایتی مستقر شده است). علاوه بر این، ما سناریوهای افزایش‌یافته را برای تحلیل سربار ارتباط شبیه‌سازی می‌کنیم. در این بخش، سربار DemL خود را در مقایسه با دو خط مبنا تجزیه و تحلیل می‌کنیم. خط پایه غیر ایمن. برای  تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان.

تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه
تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه

شکل 2 تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان

مدل جهانی و مدل محلی. در حالیت تعمیر کامپیوتر در اصفهان ؟

و DemL ما، هر شرکت کننده باید یک دفتر کل بلاک چین اضافی را نگه دارد. که شامل یک نسخه تاریخی از مدل جهانی در هر بلوک است. دستگاه‌های لبه‌ای با فضای ذخیره‌سازی محدود می‌توانند.  تعمیر لپ تاپ اچ پی در اصفهان. از هرس بلاک چین [31] برای کاهش این حجم ذخیره‌سازی استفاده کنند. طبق [26]، برای حفظ امنیت زنجیره بلوک (خنثی کردن 10٪ قدرت محاسباتی مخرب)، حداقل باید. 5 بلوک نگه داشته شود که شامل 2.5 مگابایت، 118.8 مگابایت، 198.0 مگابایت . 29.2 مگابایت سربار ذخیره سازی اضافی برای SqueezeNet، AlexNet، VGG19 و ResNet18 به ترتیب. ترکیب با سایر روش های فشرده سازی می تواند به کاهش بیشتر این سربار کمک کند، برای مثال. با فشرده سازی عمیق، سربار ذخیره سازی AlexNet را می توان به 34.5 مگابایت کاهش داد [4].

زمان تعمیر کامپیوتر چقدر است ؟

بین 1 الی 10 روز است.

کیفیت تعمیرات چگونه است ؟

تیم ما تضمین بهترین کیفیت با به شما میدهد.

ایا میتوانم با شما قبل از تعمیر در ارتباط باشم ؟

بله ! شما میتوانید قبل از هرچیزی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه