تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه

8 خدمات #مهم تعمیر کامپیوتر در اصفهان چه چیز است؟

تعمیر کامپیوتر در اصفهان | تعمیر لپ تاپ در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه |esfahantvrayaneh

عنوان خدمات کامپیوتری
نویسنده رضا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 984
زمان مطالعه 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

فشرده سازی یک روش معمول روی دستگاه برای کاهش حرکت داده ؟

برای به روز رسانی مدل ما از همگام سازی نرم با تجمع میانگین؟

سربار ارتباط برای یک سیستم یادگیری روی دستگاه با n شرکت ‌کننده؟

منابع dware و سربار قدرت مند هر شرکت کننده؟

مروری بر چارچوب یادگیری دموکراتیک در این بخش ؟

اخیراً، هوش لبه‌ها به سرعت در حال افزایش است به دلیل تکامل؟

فهرست تصاویر

شکل 1:تعمیر کامپیوتر در اصفهان

شکل 2: تعمیر لپ تاپ در اصفهان

 

فشرده سازی یک تعمیر کامپیوتر در اصفهان حرکت داده ؟

زیرا اکثر مدل های DNN بزرگ و غیرقابل حمل هستند. به عنوان مثال. مدل VGG-19 بیش از 500 مگابایت است و حتی مدل ساده AlexNet بیش از 200 مگابایت است. روش‌های فشرده‌سازی مدل اصلی را می‌توان به عنوان رویکردهای با اتلاف یا رویکردهای بدون طبقه ‌بندی کرد. بر خلاف روش‌های اتلاف. که معمولاً فرآیند تمرین تعمیر کامپیوتر در اصفهان را به‌طور متفاوتی تغییر می‌دهند و به بازآموزی زمان ‌بر نیاز دارند. روش بدون ضرر عمومی‌تر است و می‌تواند برای مزایای اضافی با فشرده‌سازی با اتلاف ترکیب شود . بنابراین در این مقاله، فشرده‌سازی بدون تلفات اساسی را اتخاذ می‌کنیم. تعمیر لپ تاپ در اصفهان. در ادامه شکل 1:تعمیر کامپیوتر در اصفهان مشاهده نمایید.

برای به روز رسانی مدل ما از همگام سازی نرم با تجمع میانگین؟

وزنی استفاده می کنیم. همگام سازی نرم یک رویکرد به خطر افتاده بین به روز رسانی همگام سازی و به روز رسانی ناهمزمان است. به‌ روزرسانی همگام‌سازی تا زمانی که همه مدل‌های محلی جمع‌آوری شوند فراخوانی می‌شود. بنابراین به اندازه کافی برای رسیدگی به خروج دستگاه‌های لبه انعطاف‌پذیر نیست و منجر. به تأخیر همگام‌سازی طولانی می‌شود زیرا قدرت محاسباتی بین گره‌ها متفاوت است. به‌روزرسانی ناهمزمان بلافاصله پس از دریافت یک مدل محلی. تعمیر لپ تاپ در اصفهان .  به‌روزرسانی مدل را انجام می‌دهد. که انعطاف‌پذیر است اما باعث حرکت مکرر داده می‌شود. برخلاف به‌روزرسانی ناهمزمان، مدل همگام‌سازی نرم پس از دریافت N مدل محلی به‌روزرسانی می‌شود. با تنظیم دقیق N. یک مبادله بهینه بین حرکت داده ها و تأخیر همگام سازی می تواند به دست آید و اصفهان تیوی رایانه. esfahantvrayaneh.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه
تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه

شکل 1:تعمیر کامپیوتر در اصفهان

سربار ارتباط برای یک سیستم یادگیری روی دستگاه با n شرکت ‌کننده؟

ما در مورد انتقال سربار مدل در یک تکرار آموزشی بحث می‌کنیم. برای FL، که با یک سرور پارامتر متمرکز مستقر می شود. دستگاه های لبه ابتدا یک مدل سراسری را از سرور دانلود می کنند. سپس مدل های محلی خود را آپلود می کنند. بنابراین پیچیدگی ارتباطی O(n) [3] است. برای روش‌های یادگیری غیرمتمرکز که مدل‌های محلی را بین دستگاه‌ها مبادله می‌کنند. تعمیر لپ تاپ در اصفهان و  تا O(n2) m del مبادله مورد نیاز است [12]. انتخاب TCN یک ارتباط بعدی را برای تأیید اجماع معرفی می‌کند. اما اندازه داده‌های آن در مقایسه . بنابراین می‌توانیم تصور کنیم که DemL ما دارای سربار ارتباط مشابهی با FL (O(n)) است. در ادامه شکل 2: تعمیر لپ تاپ در اصفهان مشاهده نمایید

منابع dware و سربار قدرت مند هر شرکت کننده؟

در یادگیری روی دستگاه ایمن با بلاک چین باید دو کار. استخراج بلاک چین و یادگیری هوش مصنوعی تعمیر لپ تاپ در اصفهان (که معمولاً توسط تراشه های تخصصی. با شتاب دهنده های هوش مصنوعی پشتیبانی می شود) را به طور همزمان انجام دهد. استخراج زنجیره بلوکی ذاتاً نیازمند محاسبات سنگین است و معمولاً توسط ماینرهای مبتنی بر ASIC تسریع می شود. تعمیر کامپیوتر در اصفهان  به عنوان مثال. یکی از بهترین ماینرهای سال 2020، Bitmain AntMiner S9 است که اندازه آن تعمیر لپ تاپ در اصفهان. 135 × 158 × 359 میلی متر مکعب است . اصفهان تیوی رایانه. به منبع تغذیه 1323 وات نیاز دارد [17]. حتی ماینر USB قابل حمل. مانند AntMiner U3، توان مصرفی 63 وات دارد [32]. برای جلوگیری از سربار سخت‌افزار اضافی معرفی شده توسط بلاک چین. به طوری که تکنیک‌های بلاک چین را می‌توان برای امنیت. تعمیر کامپیوتر در اصفهان است.

تعمیر لپ تاپ در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه
تعمیر لپ تاپ در اصفهان | اصفهان تیوی رایانه | تعمیر کامپیوتر در اصفهان | esfahantvrayaneh

شکل 2: تعمیر لپ تاپ در اصفهان

 مروری بر چارچوب یادگیری تعمیر کامپیوتر در اصفهان ؟

در این بخش. چارچوب یادگیری غیرمتمرکز بر روی دستگاه با امنیت بلاک چین را پیشنهاد می کنیم . یادگیری دموکراتیک (DemL)، همانطور که در شکل 3 نشان داده شده است. ما یک زنجیره بلوکی سفارشی برای ایمن سازی یادگیری روی دستگاه می سازیم که. تراکنش های آن نسخه های مختلف مدل جهانی در طول آموزش مدل هستند. برای حمله نشت حریم خصوصی در مدل تهدید ما، DemL ما یک دفاع هدف متحرک را با جایگزینی گره. مرکزی ثابت با TCN های متنوع، که توسط پروتکل اجماع زنجیره بلوکی انتخاب می شوند، انجام می دهد. دوم، برای حملات آلودگی مدل، ما یک مدل تشخیص آلودگی. و مکانیسم بازگشت (PD&R) طراحی می کنیم تا اثرات آنها را حذف کنیم.

اخیراً، هوش لبه‌ها به سرعت در حال افزایش است به دلیل تکامل؟

سیستم‌های تلفن همراه یادگیری روی دستگاه [2] و الگوریتم‌ها [3، 4] و فناوری نوظهور 5G [5]. برای دستیابی به دقت استنتاج بالا، باید تعداد زیادی از کاربر d ta برای. trai i g مدل AI جمع آوری شود. به عنوان مثال. GBoard (صفحه‌کلید گوگل) داده‌ها را از بیش از 1 میلیارد دستگاه کاربر برای یادگیری هوش مصنوعی جمع‌آوری می‌کند [6]. از یک سو، این الزامات مجدد را برای حریم خصوصی و امنیت ایجاد می کند. ابتدا، حریم خصوصی داده های کاربر باید حفظ شود. تعمیر کامپیوتر در اصفهان. دوم، مدل هوش مصنوعی باید از آلوده شدن به داده های مخرب محافظت شود [8]. از سوی دیگر، برخلاف ماشین‌های پیشرفته، حریم خصوصی و امنیت باید به روشی مقرون‌به‌صرفه‌تر. به دست آید تا با منابع محدود دستگاه‌های لبه سازگار باشد. و تعمیر لپ تاپ در اصفهان. Esfahantvrayaneh.

زمان تعمیر کامپیوتر من چقدر است ؟

زمان تعمیر یک تا 10 روز است.

کیفیت تعمیرات چگونه است؟

تیم ما بهترین کیفیت را برای شما اراعه میدهد.

چگونه میتوان از کیفیت را تضمین کرد ؟

شما دارای تضمین بازگشت وجه هستید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه