در این تصویر انواع پردازنده های اینتل را مشاهده می کنید

تعمیر کامپیوتر در اصفهان 10 مشکلات نرم افزاری که ممکن است @ برای کامپیوتر پیش بیاد!

تعمیر کامپیوتر در اصفهان. حق تعمیر چیست و چرا به آن اهمیت می دهیم؟ سخت‌افزار و نرم‌افزار گاهی نشان‌دهنده اوج دهه‌ها کار یک شرکت فناوری هستند. بنابراین همیشه تعجب‌آور نیست که آن‌ها علاقه زیادی به اشتراک‌گذاری آن با کسی نداشته باشند. با این حال، ما در دنیایی زندگی می کنیم که زباله ها و آلودگی های روزافزون را در خود جای داده است. این بدان معناست که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مصرف کنندگان علاقه مند هستند. تا تجهیزات خود را تا زمانی که ممکن است سرویس کنند تا بیشترین ارزش را از سرمایه اولیه خود ببرند. و قطعات/قطعات را تا زمانی که ممکن است فراتر از لجستیک از ضایعات جهانی دور نگه دارند. ارائه دهندگان خدمات مجاز مانند ComputerCare در حد وسط قرار دارند و به مصرف کنندگان امکان دسترسی به تکنسین هایی را می دهند

که می توانند تعمیرات مورد تایید سازنده را روی دستگاه ها انجام دهند. اگر بخواهیم منصف باشیم، بسیاری از مردم زمان یا انرژی لازم را ندارند تا خودشان روی دستگاه های خود کار کنند. یا تعمیرکار مستقل (AKA، غیر مجاز توسط سازنده) اما قابل اعتماد پیدا کنند. بنابراین ما در ComputerCare و همتایانمان کارهای بسیار خوبی انجام داده ایم. می توانید برای تعمیر کامپیوتر در اصفهان با شماره های ما تماس بگیرید. شغل در اقتصاد فناوری نقش مهمی در. با این حال، تکنسین های مستقل آماتور و حرفه ای وجود دارند و می توان گفت که خدمات مهمی را ارائه می دهند. بیایید مثالی بزنیم: یک کارگر کم درآمد از یک لپ‌تاپ قدیمی برای گذراندن دوره صدور گواهینامه آنلاین استفاده می‌کند تا آینده شغلی خود را بهبود بخشد. اگر آنها برای تعمیر به سازنده مراجعه کنند، تکنسین ممکن است با مدل های قدیمی آشنا نباشد.

فهرست مطالب

ممکن است افراد را تشویق کند که تجهیزات جدیدی را که توانایی خرید آنها را ندارند خریداری کنند.

بنابراین می‌خواهیم نکاتی را برای تعیین اینکه آیا مشکل سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری دارید

اگر چنین است – تبریک می گویم! شما یک مشکل نرم افزاری دارید که به راحتی قابل حل است.

برای تست رم به طور خاص، باید Windows Memory Diagnostic را اجرا کنید.

فهرست تصاویر

تعمیر کامپیوتر در اصفهان 1: در این عکس تعمیرات کامپیوتر را مشاهده می کنید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان 2: در این عکس تعویض قطعات کامپیوتر را مشاهده می کنید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان 3: در این عکس تست های مورد نیاز برای تعمیرات کامپیوتر را مشاهده می کنید.

 

عنوان تعمیر کامپیوتر در اصفهان
دپارتمان اوج شید
نویسنده کیان کیانی
تعداد کلمات 1596 کلمه
مدت زمان مطالعه 15 دقیقه

 

 ممکن است افراد را تشویق کند که تجهیزات جدیدی را که توانایی خرید آنها را ندارند خریداری کنند.

در این مورد، یک شرکت تعمیرات مستقل ممکن است تنها گزینه آنها باشد. اما بدون حقوق تعمیر، تکنسین‌های تعمیر ممکن است به قطعات و دستورالعمل‌هایی که آنها را قادر می‌سازد کارهایشان را انجام دهند. دسترسی نداشته باشند و کارگران در داستان ما بدون سخت‌افزار مورد نیاز برای ادامه بهبود کیفیت زندگی خود باقی بمانند. برای تعویض قطعات و تعمیر کامپیوتر در اصفهان به ما مراجعه کنید.

ما خوشحالیم که می بینیم برخی از بزرگترین شرکت های فناوری، از جمله اپل و مایکروسافت. شروع به استفاده از فناوری بیشتری برای تعمیر خود و مستقل دستگاه های خود کرده اند. این گام مهمی در جهت عادلانه‌ تر کردن فناوری برای همه و کاهش حجم عظیم زباله‌های الکترونیکی تولید شده در هر سال خواهد بود. زیرا اغلب خرید تجهیزات جدید آسان‌تر از تعمیر تجهیزات قدیمی است.

اما، باز هم متوجه شدیم که همه از باز کردن آیفون خود و شروع به زدن و تحریک کارهای درونی راضی نیستند! به همین دلیل است که ما به مشاغل و افراد در منطقه خلیج قدرت می دهیم. قیمت های ما مناسب است و تکنسین های ما متخصص هستند. استفاده از این سرویس را از امروز شروع کنید. با بهترین قیمت تعمیر کامپیوتر در اصفهان را به ما بسپارید. در ادامه برا ی درک بهتر به عکس تعمیر کامپیوتر در اصفهان 1 مراجعه کنید.

سخت افزار یا نرم افزار؟ چگونه بفهمیم مشکل دستگاه شما چیست؟

این را تصور کنید: رایانه شما خراب است و با یک شرکت تعمیر رایانه قرار ملاقات گذاشته اید. شما آن را می گیرید و آنها دیاگ های مختلف را اجرا می کنند.

در این عکس قطعات مختلف کامپیوتر وجود دارد که تعمیر شده اند
در این عکس قطعات مختلف کامپیوتر وجود دارد که تعمیر شده اند

تعمیر کامپیوتر در اصفهان 1: در این عکس تعمیرات کامپیوتر را مشاهده می کنید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان | بنابراین می‌خواهیم نکاتی را برای تعیین اینکه آیا مشکل سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری دارید

قبل از اینکه مجبور به تعمیر شوید، ارائه دهیم.

علائم مشکلات نرم افزاری و تعمیر کامپیوتر در اصفهان را به ما بسپارید.

همیشه استثناهایی برای این قوانین وجود دارد، اما در بیشتر موارد متوجه خواهید شد که این مشکلات به دلیل اشکالات نرم افزاری است که باید بتوانید در خانه آنها را برطرف کنید:

دستورات توسط دستگاه های جانبی (چاپگر و غیره) اشتباه تفسیر می شوند.

کامپیوتر یخ زده

امکان باز کردن پیوست وجود ندارد

تبلیغات پاپ آپ (این ممکن است بدافزار یا ویروس باشد)

مسائل مربوط به عملکرد برنامه/برنامه

علائم مشکلات سخت افزاری

اگر با هر یک از مشکلات زیر مواجه شدید، ممکن است مشکل سخت افزاری باشد. در این مورد، همیشه می توانید مقداری DIY را امتحان کنید (برای ایده ها به این نکات مراجعه کنید). اما بردن دستگاه خود به یک سرویس تعمیر معتبر همیشه مطمئن ترین شرط است. تعمیر کامپیوتر در اصفهان با بهترین کیفیت را به ما مراجعه کنید. عکس تعمیر کامپیوتر در اصفهان 2 را مشاهده کنید.

دانلود آهسته

«صفحه آبی مرگ» یا معادل آن

فایل خراب

دسترسی آهسته به فایل

کامپیوتر ناگهان خاموش می شود

خطاهای گرافیکی (به عنوان مثال، درهم ریختگی صفحه نمایش کامپیوتر)

سر و صدای غیر معمول

زمانی که می تواند …

البته، گاهی اوقات نمی‌توانید کاملاً مشخص کنید که منشا مشکل چیست؛ برخی از مشکلات ممکن است ناشی از سخت‌افزار یا نرم‌افزار باشد.

کامپیوتر کند

به راه اندازی مجدد ادامه دهید

اینترنت ضعیف

فرمان برای برنامه/برنامه خاصی نیست

دستگاه های جانبی کار نمی کنند (به درستی یا اصلاً کار نمی کنند)

برای هر کدام از مشکلاتتان می توانید با تعمیر کامپیوتر در اصفهان تماس بگیرید.

در این عکس جایگذاری قطعات مختلف کامپیوتر را مشاهده می کنید.
در این عکس جایگذاری قطعات مختلف کامپیوتر را مشاهده می کنید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان 2: در این عکس تعویض قطعات کامپیوتر را مشاهده می کنید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اگر چنین است – تبریک می گویم! شما یک مشکل نرم افزاری دارید که به راحتی قابل حل است.

با این حال، اگر مشکل ادامه داشت، زمان آن رسیده است که سخت افزار خود را بررسی کنید. و احتمالاً یک بلیط خدمات را با شرکت تعمیر رایانه محلی خود باز کنید.

نگران این هستید که سخت افزار شما ممکن است خراب شود؟

برای بسیاری از ما، زندگی کاری ما در حال حاضر به سلامت و طول عمر دستگاه های ما، به ویژه لپ تاپ های قابل اعتماد ما بستگی دارد. این بدان معناست که وقتی مشکلاتی پیش می‌آیند، ممکن است برخی بحران‌ها به وجود بیاید. به همین دلیل است که ما فکر می‌کنیم می‌توانید از آن استفاده کنید. تعمیر کامپیوتر در اصفهان را به آسانی انجام دهید.

من به شما پیشنهاد می کنم که بررسی کنید مشکل چیست. بله، یک شرکت معتبر تعمیر کامپیوتر (مثل ما!) در صورت ماندن در شرکت برای تعمیرات، عیب یابی رایگان ارائه می دهد. یا از هزینه های آن صرف نظر می کند، اما گاهی اوقات نمی خواهید منتظر بمانید. و ببینید چه مشکلی دارد، یا می خواهید برخی از موارد را امتحان کنید. تعمیرات کامپیوتر خانگی

در اینجا نحوه عملکرد تشخیص خانگی…

اگر کامپیوتر دارید و قصد تعمیر کامپیوتر در اصفهان را دارید با ما تماس بگیرید.

رایانه های شخصی دارای ویندوز 10 دارای دو ابزار تشخیصی هستند، یکی برای تست سیستم و دیگری برای تست حافظه. اولین مورد مانیتور عملکرد نام دارد و با جستجوی سریع کورتانا قابل فراخوانی است. پنجره ای که ظاهر می شود یک منوی ناوبری سمت چپ دارد که می توانید. به گزارش ها > سیستم > تشخیص سیستم > [نام رایانه] بروید. توضیحات مفصلی از سخت افزار، نرم افزار، CPU، شبکه، دیسک و بررسی حافظه و همچنین لیست طولانی از آمار دقیق را خواهید یافت. در ادامه می توانید عکس تعمیر کامپیوتر در اصفهان 3 را ببینید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان | برای تست رم به طور خاص، باید Windows Memory Diagnostic را اجرا کنید.

Windows+R را فشار دهید تا پنجره Run باز شود، mdsched.exe را در فیلد تایپ کنید و Enter را فشار دهید. ویندوز از شما می خواهد رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید. تا آزمایش ها اجرا شوند و هنگام راه اندازی مجدد دستگاه نتایج را به شما نشان دهند. اگر به‌طور خودکار ظاهر نشدند، می‌توانید با کلیک راست روی دکمه Start. انتخاب Event Viewer و رفتن به Windows Logs > System در یک پنجره جدید، آخرین فایل به نام MemoryDiagnostic را پیدا کنید. تعمیر کامپیوتر در اصفهان با بهترین قیمت را به ما بسپارید.

اگر مک دارید و قصد تعمیر کامپیوتر در اصفهان را نیز دارید این مطلب را مطالعه کنید.

تکنسین هایی از ملیت های مختلف در حال تعمیر انواع کامپیوتر های جدید و قدیم هستند
تکنسین هایی از ملیت های مختلف در حال تعمیر انواع کامپیوتر های جدید و قدیم هستند

تعمیر کامپیوتر در اصفهان 3: در این عکس تست های مورد نیاز برای تعمیرات کامپیوتر را مشاهده می کنید.

برای اجرای عیب‌یابی سخت‌افزاری برای یک محصول اپل، ابتدا رایانه را خاموش کرده و همه چیز را از درگاه‌های آن جدا می‌کنید. به جز موارد زیر: ماوس، صفحه‌کلید، مانیتور، اترنت و سیم برق. سپس کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید و بلافاصله کلید D را نگه دارید. وقتی نوار پیشرفت یا گزینه انتخاب زبان ظاهر شد، رها کنید. (اگر قبلاً دستگاهی با Apple Silicon دارید، فرآیند متفاوت است: دکمه روشن/خاموش را فشار داده و نگه دارید. با دیدن پنجره گزینه های بوت رها کنید و Command-D را روی صفحه کلید خود فشار دهید.) با گارانتی در تعمیر کامپیوتر در اصفهان تعمیرات کامپیوتر خود را انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه