تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه esfahantvrayaneh

تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان و چگونگی انجام آن !

تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان یک ابزار تجاری ضروری برای اکثر مردم است. البته اگر با کمک ما دلیلی برای ناامیدی وجود نداشته باشد، مشکل ایجاد می شود. حتی اگر همه چیز در رایانه شما تاریک به نظر می رسد، راه حل های بسیاری وجود دارد که می توانید قبل از تعمیر رایانه خود امتحان کنید. در این مقاله راه‌های ساده‌ای برای جلوگیری از خرابی رایانه وجود دارد و می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید.

راه حل برتر برای مشکلات سخت افزاری کامپیوتر اگر کامپیوتر شما روشن نشد چه کاری باید انجام دهید؟ هنگامی که تعمیر کامپیوتر در اصفهان راه اندازی می شود یا بوت می شود، سیستم عامل ویندوز بسیاری از فایل ها را بارگیری می کند و فرآیندهایی را برای بارگیری صحیح ویندوز آغاز می کند. اگر رایانه نتواند سیستم عامل ویندوز را بارگیری کند، ممکن است مشکل به دلیل ایجاد دلایل مختلف و گزینه های عیب یابی احتمالی باشد، برای رفع مشکل در رایانه، در زیر بررسی کنید رایانه شروع به کار نمی کند.

فهرست مطالب

برای تعمیر کامپیوتر در منزل حالت ویندوز ایمن را امتحان کنید

روش 1: از Windows Recovery Mode وارد Safe Mode شوید

روش 2: از Windows Recovery Drive وارد Safe Mode شوید

تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان و بررسی باتری

راه اندازی سریع را به حالت خاموش در آورید!

اسکن بدافزار را امتحان کنید تا مشکلتان رفع شود !

رابط خط فرمان را در سیسیتم خود راه اندازی کنید

درایو خود را بازنشانی کنید تا مشکل رفع شود !

فهرست تصاویر

شکل 1: تعمیر کامیپوتر

شکل 2: راه اندازی سیستم کامپیوتری

شکل 3: تعمیر کامیپوتر در محل

عنوان تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 1660
زمان مطالعه 16 دقیقه

 برای تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان حالت ویندوز ایمن را امتحان کنید

عجیب ترین چیز این است که مشکل بوت نشدن رایانه در حالت Safe Mode را برطرف می کند، یک برنامه راه اندازی جایگزین که رایانه شما را با حداقل نرم افزار راه اندازی می کند. یک فرآیند بوت اصلاح شده می تواند مشکلات درایور و نرم افزار را دور بزند. به اندازه کافی عجیب، گاهی اوقات راه اندازی رایانه در حالت ایمن مشکل راه اندازی را برطرف می کند. در حالی که مشخص نیست چه فرآیندهایی در حالت ایمن اجرا می شوند، تجربه ما به ما می گوید که اگر در حال حاضر با مشکل روشن نشدن رایانه خود مواجه هستید، این یک راه حل موثر و ساده است. ممکن است هنگام ورود با مشکل مواجه شوید. دو راه نسبتا ساده برای ورود وجود دارد.

روش 1: از Windows Recovery Mode وارد Safe Mode شوید

اکثر کامپیوترهای غیرقابل کنترل از صفحه نمایش ویندوز فراتر نمی روند. برای سایر مشکلات ویندوز و تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان ، راهنمای عیب یابی ویندوز ما را بررسی کنید. در اینجا، می توانید با قطع کردن فرآیند بوت سه بار متوالی، رایانه خود را به حالت Safe Mode وارد کنید. این به طور خودکار ویندوز را بازیابی می کند. در پنجره بازیابی، Troubleshoot و سپس Advanced و Startup Settings را از Startup Settings انتخاب کنید. مطمئن شوید که هر گزینه کار می کند. در شکل 1: تعمیر کامیپوتر می بینید.

تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان اصفهان تی وی رایانه esfahantvrayaneh

شکل 1: تعمیر کامیپوتر

روش 2: از Windows Recovery Drive وارد Safe Mode شوید

اگر نمی توانید وارد حالت ایمن شوید، برای تعمیر باید تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان یک درایو بازیابی USB ویندوز ایجاد کنید. درایو بازیابی حاوی یک محیط بازیابی ویندوز است که قبلاً با زدن F8 هنگام راه اندازی قابل دسترسی بود. ایجاد یک درایو بازیابی به رایانه شخصی ویندوز 10 و درایو USB با حداقل 512 مگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد. حافظه Control Panel > Create Recovery Drive را ایجاد کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. پس از ایجاد یک درایو بازیابی، می توانید رایانه خود را از آن راه اندازی کنید. که با نام UEFI یا BIOS شناخته می شود، پس از فعال کردن درایو USB به عنوان قابل بوت، درایو را به کامپیوتر وصل کرده و آن را مجددا راه اندازی کنید، که ممکن است لازم باشد دکمه تنظیم مجدد را فشار دهید یا دکمه پاور را برای چند ثانیه نگه دارید.

تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان و بررسی باتری

اگر از لپ‌تاپ استفاده می‌کنید، احتمالاً مشکلات باتری مشکلی ایجاد نمی‌کند، و تعمیر کامپیوتر در اصفهان بنابراین ارزش دارد کابل شارژر AC را آزمایش کنید تا ببینید آیا مشکل را برطرف می‌کند یا خیر. با آزمایش آن بر روی لپ‌تاپ دیگری، بررسی کنید که کابل کار می‌کند. سپس باتری سیستم را بردارید و دستگاه را به منبع برق وصل کنید. حذف باتری به شما کمک می کند مشکل را به گردن سخت افزار بیاندازید. نکته کلیدی در اینجا این است که مطمئن شوید فقط یک عنصر در یک زمان آزمایش می شود. اگر در هنگام راه‌اندازی با مشکل برق مواجه شدید، مهم است که بدانید باتری، کابل شارژ یا سایر قطعات باید تعویض شوند.

مشکل جدی به‌روزرسانی‌های ویندوز 10 این است که گاهی اوقات رایانه شما به دلیل درگیری با یک دستگاه USB، بوت نمی‌شود. کامپیوتر راه اندازی نمی شود و نیاز به تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان دارید.  مشکل را می توان با حذف همه دستگاه های USB (و سایر لوازم جانبی غیر ضروری) و راه اندازی مجدد رایانه حل کرد. اگر رایانه شما در همان صفحه راه‌اندازی قرار دارد، همه دستگاه‌های USB را به‌طور خودکار حذف کنید تا ثابت شود رایانه راه‌اندازی نمی‌شود. در موارد دیگر، ممکن است لازم باشد رایانه را راه‌اندازی مجدد کنید. در شکل 2: راه اندازی سیستم کامپیوتری مشاهده می نمایید.

راه اندازی سیستم کامپیوتری اصفهان تی وی رایانه esfahantvrayaneh
راه اندازی سیستم کامپیوتری اصفهان تی وی رایانه esfahantvrayaneh

شکل 2: راه اندازی سیستم کامپیوتری

راه اندازی سریع را به حالت خاموش در آورید!

در BIOS یا UEFI شما تنظیماتی به نام Fast Boot وجود دارد که به ویندوز 8 و سیستم عامل های جدیدتر اجازه می دهد تا با بارگذاری از قبل درایورها خیلی سریع بوت شوند. و تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان را انجام دهد.  متأسفانه، به‌روزرسانی‌های ویندوز سازگاری Fast Boot را از بین می‌برند.

خوشبختانه، Fast Boot از طریق BIOS شما کار می کند نحوه دسترسی به صفحه BIOS/UEFI از کامپیوتری به کامپیوتر دیگر متفاوت است. با فشار دادن کلید Delete هنگام راه اندازی باید محیط POST فعال شود. دو کلید رایج دیگر که ممکن است کار کنند عبارتند از F2 و Escape. به طور معمول، پس از ورود به BIOS یا UEFI، گزینه Fast Boot بخشی از گزینه Advanced است، اگرچه می توان از آن در همه جا استفاده کرد اگر ورودی Fast Boot را نمی بینید، رایانه های شما قبل از سال 2013 ساخته شده اند، زیرا شامل آن نمی شود.

اسکن بدافزار را امتحان کنید تا مشکلتان رفع شود !

بدافزار عامل اصلی عدم شروع مشکلات کامپیوتری است. یک راه متداول برای مقابله با بدافزاری که باعث راه اندازی رایانه شما می شود، یک برنامه ضد بدافزار است که می تواند از درایو USB یا DVD راه اندازی شود. بوت کردن درایو رایانه با رایانه وصل شده اگر رایانه از درایو نجات بوت شود، در محیط نجات AVG بوت می شود و سپس برای بدافزار اسکن می شود.

رابط خط فرمان را در سیسیتم خود راه اندازی کنید

هنگامی که رایانه شما به درستی بوت نمی شود نیازمند تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان است. و یا شاید ، اصلاً به درستی بوت نمی شود، با این حال، این امکان وجود دارد که مستقیماً در Command Prompt بوت شود تا قابلیت های آن افزایش یابد. با استفاده از این رابط، می توانید روش های عیب یابی بیشتری پیدا کنید. برای این کار، باید ویندوز 10 را روی یک دیسک قابل بوت یا درایو USB نصب کنید، بنابراین قبل از شروع، از رایانه دیگری برای بوت شدن سریع در پارتیشن استفاده کنید. دستور بوت کردن سیستم شما اگرچه این روش اولیه است، لطفاً به جزئیات ترکیب کلیدهایی که به شما اجازه ورود به BIOS را می دهند توجه کنید.

این اطلاعات معمولاً به تب Startup در کنار لوگوی تامین کننده ارسال می شود. USB یا DVD را به عنوان اولین دستگاه بوت تنظیم کنید. انتخاب شما در اینجا بستگی به مکانی دارد که آن را در ویندوز 10 کپی کرده اید. باز هم، عملکرد این فرآیند ممکن است از سیستمی به سیستم دیگر متفاوت باشد، بنابراین لطفاً به دستورالعمل های روی صفحه برای تعمیر کامپیوتر در اصفهان مراجعه کنید. سپس دیسک یا درایو حاوی ویندوز 10 را برای راه اندازی مجدد، پیکربندی و راه اندازی مجدد رایانه وارد کنید.

هنگامی که از شما خواسته شد، از صفحه کلید برای تعیین اینکه می خواهید از دیسک یا درایو بوت شود استفاده کنید. تنظیمات زبان و ورودی درخواستی را وارد کنید، سپس در صفحه بعدی Repair your PC screen را انتخاب کنید. بعد، Troubleshoot > Advanced Options > Command Prompt را انتخاب کنید و باید پنجره ای برای وارد کردن دستورات مشاهده کنید. در شکل 3: تعمیر کامیپوتر در محل مشاهده می نمایید.

تعمیر کامیپوتر در محل اصفهان تی وی رایانه esfahantvrayaneh
تعمیر کامیپوتر در محل اصفهان تی وی رایانه esfahantvrayaneh

شکل 3: تعمیر کامیپوتر در محل

درایو خود را بازنشانی کنید تا مشکل رفع شود !

سیستم‌هایی که برای تعمیر کامپیوتر در منزل اصفهان درایوهای متعدد نصب شده‌اند، اگر حجم سیستم عامل (OS) آن‌ها یک درایو داشته باشد که به‌طور ناخواسته از کنترل خارج شود، می‌توانند برای کاربران رایانه مشکلاتی ایجاد کنند. با این حال، می توانید در رابط بوت شوید. دستورات سریع: رفع مشکلات کامپیوتر همانطور که قبلاً ذکر شد راه اندازی نمی شود و در یک پنجره فرمان سریع بوت نمی شود و پارتیشن کننده دیسک را با تایپ کردن اجرا می کند:

پس از اتمام، حجم های لیست ورودی را وارد کنید تا جزئیات تمام جلدهای سیستم چاپ شود. از اینجا، می‌توانید دستورات حرفی را برای اختصاص حرف صحیح به حجم‌های غیرقابل تنظیم انتخاب و اختصاص دهید. به عنوان مثال، اگر می خواستم حرف E را به Audio CD Audio در تصویر بالا اختصاص دهم، ابتدا “Volume 0” را برای تکمیل فرآیند وارد می کردم، سپس “Name Letter=E” را وارد می کردم. مثل همیشه، هنگام ایجاد تغییرات سریع دستور بسیار مراقب باشید. خطاها در اینجا می توانند به سرعت مشکلات بیشتری را برای رایانه شما ایجاد کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه