اصفهان تی وی رایانه

3 خرابی رایج لپ تاپ ایسوس#تعمیر لپ تاپ در اصفهان

تعمیر لپ تاپ در اصفهان | تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | esfahntvrayaneh

عنوان تعمیر لپ تاپ های ایسوس
نویسنده سید احسان رفیعی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 806 کلمه
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب :

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

لپ تاپ برند ایسوس

خرابی LCD لپ تاپ ایسوس

کاهش سرعت سیستم لپ تاپ ایسوس

تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس

فهرست تصاویر:

شکل 1:تعمیر لپ تاپ در اصفهان

شکل 2:تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

) تعمیر لپ تاپ در اصفهان (در طوله مسیره پیشرفت فناوری . لپ تاپ و کامپیوتر ها به عرصه آمدند . تا به بشر در تسهیله کار های روزمره کمک های بسیاری کند . کمپانی های بسیاری مانند اپل ….ایسر….دل… و غیره پا به این عرصه گذاشته و به رقابت پرداختند . (اصفهان تی وی رایانه)

بعضی وقت ها در هنگامه رخ دادنه اتفاقی ممکن است . لپ تاپه شما دچاره مشکل و عیب شده و نیاز به تعمیر دارد . این قضیه زمانی که شما از این وسیله برای کار استفاده کنید .  اهمیته بیشتری پیدا میکند .

لپ تاپ برند ایسوس

رایانه های مارکه ایسوس از  بزرگترین و معروف ترین ها در این زمینه میباشند .  که در بین کاربران از محبوبیت ویژه ایی برخوردارند . از آنجایی که لپ تاپ نسبت به برادره بزرگ و قوی تره خود یعنی کامپیوتر های دسکاپ . حساس تر و ظریف تر هستند نیاز به مراقبته بیشتر دارند . کوچکترین صدمه ایی میتواند کاره شما با این دستگاه را مختل کند .

مشکلات این وسیله مانند بقیه پلتفرم ها به دو صورت سخت افزاری و نرم افزاری میباشد . ( تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان) که در ساده ترین عیب های  میتوا نبه خاموشی ناگهانی …از کارافتادن صفحه کلید ….. تاچ پد….. یا مشکل در صفحه نمایش پرداخت .

خرابی LCD لپ تاپ ایسوس

از حساس ترین قسمت های لپ تاپ میتوان به صفحه نمایش اشاره کرد . چون بدون کارکرد بی نقص این قسمت عملا این وسیله بی مصرف میشود . در شکل1:تعمیر لپ تاپ در اصفهان مشاهده نمایید .

تعمیر لپ تاپ در اصفهان
تعمیر لپ تاپ در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | esfahantvrayaneh

شکل 1:

عامل های زیادی و مختلفی میتواند منجر به خرابی ال سی دی شود . ولی مهمترینه و ساده ترینه آن ضربه … سقوط لپ تاپ ….. نویز های الکتریکی … و ورود مایعات به داخل صفحه میباشد . که با رعایت اصول اولیه و جمع بودن حواس میتوان از رخ دادن این حوادس جلوگیری کرد .

قدم نخست نگذاشتنه لپ تاپ در کناره وسایل و اشیائه پر خطر و سخت است . که از برخورد یا سقوط آنها بر روی لپ تاپ جلوگیری شود . قدمه بعدی قرار ندادن مایعات و یا نوشیدنی های مختلف در مسیر برخورد احتمالی دست شما با آنهاست . (اصفهان تی وی رایانه) زیرا مایعات دشمنه لوازم الکتریکی میباشند .

عامل مهم دیگر که این روز ها مخصوصا در کشور ما همه از آن نگران هستند . نوسانات برق و تاثیر منقیه آنها بر روی لوارم برقی میباشد . زیرا این نوسانات میتواند منجر به معیوب شدن و در موارد شدید تر به سوختن قطعات ختم شود . که این قضیه با استفاده از نویز گیر و محافظ های برقی که قیمتی هم ندارند حل شده .(تعمیر لپ تاپ در اصفهان( و این هزینه کم میتواند از خسارات سنگین و زیاد جلوگیری کند .

کاهش سرعت سیستم لپ تاپ ایسوس

افت سرعت لپ تاپ به عوامل زیادی بستگی دارد . که واقعا خسته کننده و اعصاب خورد کن است . که بیشتر عوامل نرم افزاری و وجوده بد افزار و ویروس یا تروجان عامل آن است . مه با یک اسکنه ساده و ویروس کشی برطرف میشود .

عامل دیگر پر کردن حافظه لپ تاپ بیش از حده توان و پردازش آن است .  که به بروز این مشکل منجر میشود . قدیمی بودن سیستم عامل . باعث پاک شدنه بعضی از فایل های حیاطی سیستم و در نتیجه به کاهش سرعت ختم میشود .

تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس

تاچ پد یا صفحه لمسی عضوی مهم در لپ تاپ ها است . ( تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان) که جهت حرکته دادن نشانک موس میباشد .که اگر از دسته افرادی باشید که عادت به . استفاده از موس جداگانه ندارید خرابی این قسمت باعث رنجش خاطر شما میشود . در شکل2:تعمیر لپ تاپ ایسوس مشاهده نمایید .

تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان
تعمیر لپ تاپ ایسوس در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | esfahantvrayaneh

شکل 2:

ضربه خوردن یا حتی مشکلات نرم افزاری از دلایل این مشکل میباشد . برای حله مشکله سخت افزاری باید به یک کلینیک تخصصی مراجعه کنید . ولی در صورت اینکه مشکل نرم افزاری باشد .  احتماله اینکه تنظیمات بوت به هم ریخته باشد . یا تاچ پد غیر فعال باشد وجود دارد . کثیفی این قطعه  میتواند دلیله دیگری برای کارنکردن باشد  (اصفهان تی وی رایانه).

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه