تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | esfahantvrayaneh

2 ویژگی مهم و #کاربردی تعمیر کامپیوتر در اصفهان چیست؟

تعمیر کامپیوتر در اصفهان اگر چه ممکن است به ندرت وارد شوید و چیزی را تعمییر کنید، اصفهان تی وی رایانه اما وقت گذاشتن برای آماده شدن درست قبل از اینکه وارد شوید، بعداً سود زیادی را به همراه دارد.

عنوان تعمیر کیبورد کامپیوتر در اصفهان
نویسنده وجیهه عبدالهی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1124 کلمه
زمان مطالعه 11 دقیقه

فهرست مطالب

مراحل عمومی تعمیر کامپیوتر در اصفهان با رعایت اصول

قبل از اینکه پرونده را باز کنید به موارد زیر دقت کنید:

مطمئن شوید که مشکل از کابل نیست

مطمئن شوید که مشکل نرم افزاری نیست.

مطمئن شوید که مشکل برق نیست.

مطمئن شوید که مشکل گرمای بیش از حد نیست.

قهرست تصاویر

تعمیرات  1

تعمیرات  2

مراحل عمومی تعمیر کامپیوتر در اصفهان با رعایت اصول

با ابزارهای دستی و ابزارهای کمکی که در بخش های قبل توضیح داده شد، تعمیر کامپیوتر اصفهانهمه چیزهایی را که برای ارتقا یا تعمیر رایانه شخصی نیاز دارید به جز اجزای جدید در اختیار دارید. قبل از شروع، چند دقیقه وقت بگذارید و بخش‌های زیر را مطالعه کنید، بخش‌هایی که رویه‌های رایج و دانش عمومی لازم برای کار بر روی رایانه‌های شخصی را توضیح می‌دهند. این بخش‌ها وظایف متداول مربوط به کار بر روی رایانه شخصی مانند باز کردن کیس، تنظیم جامپرها، دستکاری کابل‌ها و افزودن یا حذف کارت‌های توسعه را شرح می‌دهند. دستورالعمل‌های مربوط به کارهای خاص مانند تعویض مادربرد، درایو دیسک یا منبع تغذیه در بخش مربوطه آورده شده است.

قبل از اینکه پرونده را باز کنید به موارد زیر دقت کنید:

اگر چه ممکن است به ندرت وارد شوید و چیزی را تعمیر کامپیوتر در اصفهان کنید، اما وقت گذاشتن برای آماده شدن درست قبل از اینکه وارد شوید، بعداً سود زیادی را به همراه دارد. تعمیر کامپیوتر در محل اصفهانهنگامی که سیستم شما مشکل دارد، قبل از باز کردن کیس موارد زیر را انجام دهید: تعمیرات  1

تعمیرات  1

مطمئن شوید که مشکل خاص و مهمی از کابل نیست

اتفاقات عجیبی ممکن است با کابل ها رخ دهد. تمام کابل‌های غیرضروری را جدا کنید و فقط ماوس، صفحه‌کلید و نمایشگر را متصل کنید. esfahantvrayane پرینتر، هاب USB و سایر لوازم جانبی متصل را از برق جدا کنید تا به آنها فرصتی دهید تا خود را بازنشانی کنند. کامپیوتر خود را خاموش کنید، سپس آن را مجددا راه اندازی کنید. اگر مشکل برطرف شد، سعی کنید کابل ها را یکی یکی دوباره وصل کنید تا ببینید آیا باز می گردد یا خیر.

 مطمئن شوید که مشکل خاص تعمیر کامپیوتر در اصفهان  نیست.

این ضرب المثل قدیمی که “اگر تنها چیزی که دارید یک چکش است، همه چیز شبیه میخ به نظر می رسد.” در هیچ کجا به اندازه تعمیر رایانه شخصی صادق نیست. قبل از اینکه فرض کنید مشکل سخت افزاری است. تعمیر کامپیوتر مجتمع پارک اصفهان مطمئن شوید که این مشکل توسط یک برنامه، ویندوز یا ویروس ایجاد نشده است. قبل از اینکه فرض کنید سخت افزار مقصر است و شروع به قطع کردن اتصالات کنید، از Knoppix و اسکنرهای ویروس/بدافزار خود استفاده کنید. اگر سیستم با موفقیت بوت شود و Knoppix را اجرا کند، بعید است که مشکل از سخت افزار معیوب باشد.

مطمئن شوید که مشکل برق تجهیزات کامپیوتر و لپ تاپ نیست.

قابلیت اطمینان نیروی الکتریکی بسته به محل زندگی شما، مدار جداگانه ای که به تعمیر کامپیوتر در اصفهان متصل هستید و حتی لحظه به لحظه با وارد شدن و خروج بارهای دیگر روی مدار متفاوت است. مشکلات پراکنده مانند راه اندازی مجدد خود به خودی اغلب به دلیل برق بی کیفیت ایجاد می شوند. قبل از شروع به خراب کردن سیستم خود، مطمئن شوید که مشکل ناشی از برق ضعیف نیست. حداقل، برای صاف کردن برق ورودی از یک محافظ برق استفاده کنید. تعمیر کیبورد کامپیوتر در اصفهان بهتر است سیستم را به یک UPS (منبع تغذیه بدون وقفه) وصل کنید. اگر یو پی اس ندارید، سیستم را به یک پریز برق در مدار دیگری وصل کنید.

مطمئن شوید که مشکل تعمیر کامپیوتر در اصفهان بیش از حد نیست.

سیستم‌های مدرن به‌ویژه مدل‌های با کارایی بالا بسیار داغ هستند. مشکلات پراکنده یا مشکلاتی که فقط پس از مدتی کارکردن سیستم رخ می دهند، اغلب به دلیل گرمای بیش از حد ایجاد می شوند. اکثر مادربردهای مدرن شامل سنسورهای دمای داخلی هستند که معمولاً در سوکت پردازنده تعبیه شده اند تا دمای CPU و یک یا چند مورد دیگر را در نزدیکی حافظه، چیپ ست و سایر اجزای حیاتی گزارش تعمیرات  2 کنند.

تعمیرات  2

تعمیر کامپیوتر اصفهان اکثر سازندگان مادربرد برنامه‌های کاربردی را ارائه می‌کنند که خوانش‌های دما را گزارش و ثبت می‌کنند، و همچنین اطلاعات مهم دیگری مانند سرعت CPU و سایر فن‌های سیستم، ولتاژ روی ریل‌های ولتاژ خاص و غیره. تعمیر کامپیوتر در اصفهان اگر چنین ابزاری برای سیستم عامل شما در دسترس نیست، به سادگی کامپیوتر را راه اندازی مجدد کنید، BIOS Setup را اجرا کنید و منوهای Setup را تا زمانی که گزینه Hardware Monitoring یا چیزی مشابه را پیدا کنید را پیدا کنید. اصفهان تی وی رایانه از آنجایی که حسگرهای داخلی دما، ولتاژ و سرعت فن، قرائت‌های خود را به بایوس گزارش می‌دهند، می‌توانید این مقادیر را مستقیماً از صفحه تنظیم بایوس بخوانید و ضبط کنید. تعمیر کامپیوتر در اصفهان بهتر است پس از اینکه رایانه برای مدتی روشن و کار کرد، تعمیر کامپیوتر در محل اصفهان و ترجیحاً درست پس از نمایش مشکلاتی که می‌خواهید برطرف کنید، دوباره راه‌اندازی کنید و مطالعه را انجام دهید.

چند ویژگی مهم و کاربردی تعمیرات کامپیوتر ها چیست؟

تعیین مقادیر پایه برای خوانش دما مفید است، زیرا دمای “عادی” بسته به نوع و سرعت پردازنده، نوع هیت سینک/فن مورد استفاده، تعداد و نوع فن های اضافی، دمای محیط، درجه حرارت به طور قابل توجهی متفاوت است.  esfahantvrayane بار سیستم و غیره برای مثال، پردازنده‌ای که معمولاً در دمای 35 درجه سانتی‌گراد بی‌کار است، ممکن است زمانی که یک برنامه فشرده CPU را اجرا می‌کند به 60 درجه سانتی‌گراد یا بالاتر برسد. تعمیر کامپیوتر در اصفهان دمای بیکار و بارگذاری شده هر دو مهم هستند. افزایش دمای بیکار احتمالاً نشان دهنده یک مشکل خنک کننده است، مانند گرفتگی ورودی های هوا یا خرابی فن CPU، تعمیر کامپیوتر مجتمع پارک اصفهان در حالی که دمای بسیار بالا ممکن است منجر به خطاهای سیستم، کند شدن پردازنده به دلیل “گیره حرارتی” یا در بدترین حالت شود.

سوالات متدوال

  • تعمییرات کامپیوتر در چه زمانی انجام می شود؟

تعیین مقادیر پایه برای خوانش دما مفید است، زیرا دمای “عادی” بسته به نوع و سرعت پردازنده، نوع هیت سینک/فن مورد استفاده، تعداد و نوع فن های اضافی، دمای محیط، درجه حرارت به طور قابل توجهی متفاوت است.

  • در چه مدت زمانی تعمیرات به اتمام می رسد ؟

بار سیستم و غیره برای مثال، پردازنده‌ای که معمولاً در دمای 35 درجه سانتی‌گراد بی‌کار است، تعمیر کامپیوتر در اصفهان

  • آیا همه می توانیم کامپیوتر تعمییر کنیم ؟

خیر، کار هر کس نیست خرمن کوفتن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه