تعمیر کامپیوتر در اصفهان شرکت خدمات کامپیوتر در اصفهان

6 مجموعه ارائه دهنده بهترین شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان کجاست؟

تعمیر کامپیوتر در اصفهان | شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | esfahantvrayaneh

عنوان تعمیر کامپیوتر
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 850
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب

تعمیر کامپیوتر دراصفهان به چند روش قابل انجام است ؟

برای انتخاب شرکت خدمات کامپیوتر چه نکاتی را باید درنظر بگیریم؟

در دسترس بودن تنظیم‌کننده خودکار برای آماده سازی مدل به کاربران

اهمیت و دلیل شمارشگرهای عملکرد سخت‌افزار چه می باشد ؟

فهرست تصاویر

شکل 1: تعمیر کامپیوتر دراصفهان

شکل 2: شرکت خدمات کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر در اصفهان به چند روش قابل انجام است ؟

فضاهای تنظیم (مجموعه تمام تنظیمات تنظیم اجرایی) آزمایش شده معیارهای هر پردازنده گرافیکی هر پیکربندی تنظیم شامل اطلاعات است. در مورد پارامترهای تنظیم (که بر نحوه ایجاد و اجرای هسته تأثیر می گذارد،  زمان اجرا هسته و شمارنده های شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان عملکرد سخت افزار ارائه شده توسط کتابخانه. تنظیم تنظیماتی که نمی توانند روی a اجرا شوند. GPU خاصی ذخیره نمی شود. مدل‌های پیش‌بینی: مدل‌ها از داده‌های تنظیم خودکار خام با ایجاد شدند.

 تعمیر کامپیوتر در اصفهان اسکریپت های با جستجوگر مبتنی بر نمایه در دسترس است. موسسه علوم کامپیوتر، دانشگاه ماساریک ارزش داده ها  داده‌های تنظیم خودکار خام شامل فضاهای تنظیم کامل چندین هسته CUDA است که برای تنظیم خودکار آماده شده‌اند، در کنار زمان‌های محاسباتی آنها و اندازه‌گیری‌های شمارنده عملکرد سخت‌افزار در چندین GPU. اسکریپت‌ها آزمایش فضای esfahantvrayaneh تنظیم جستجو را در یک محیط کنترل‌شده آسان‌تر می‌کنند، بنابراین نتایج جستجوگران قابل مقایسه هستند.

برای انتخاب شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان چه نکاتی را باید درنظر بگیریم؟

این داده ها به کسانی که در حال تحقیق در مورد نحوه جستجوی فضاهای تنظیم کدهای GPU هستند یا علاقه مند به استخراج داده های مربوط به شمارنده های عملکرد سخت افزار و عملکرد هسته های GPU کمک می کند. با داده‌های تنظیم خودکار خام، الگوریتم‌های  اصفهان تی وی رایانه جستجوی جدید برای پیمایش فضاهای تنظیم را می‌توان به راحتی برای چندین GPU (حتی آن‌هایی که برای محققان در دسترس نیستند) ارزیابی کرد، و از زمان زیادی برای کامپایل، اجرا و اندازه‌گیری صرفنظر کرد. علاوه بر این، بهینه جهانی فضای تنظیم از داده ها مشخص است. تعمیر کامپیوتر در اصفهان با اسکریپت هایی برای تنظیم شبیه سازی شده و بلادرنگ، داده های دیگران شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان (با یک روش جستجوی جدید یا یک مدل پیش بینی جدید برای شمارنده های عملکرد) می تواند به طور مداوم با عملکرد جستجوگر ما مقایسه شود. در شکل 1: تعمیر کامپیوتر در اصفهان را مشاهده می کنید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان اصفهان تی وی رایانه

شکل 1: تعمیر کامپیوتر در اصفهان

در دسترس بودن تنظیم‌کننده خودکار برای آماده سازی مدل به کاربران

اسکریپت‌ها برای آماده‌سازی مدل به کاربران اجازه می‌دهد تا مجموعه داده‌های ما را با اندازه‌گیری بر روی پردازنده‌های گرافیکی خود یا معیارهای خود گسترش دهند. خط اول هدر حاوی نام ستون ها است. هر خط دیگری حاوی مشخصات یک پیکربندی تنظیم است (ترکیبی از پارامترهای تنظیم، که کد منبع هسته CUDA و تنظیمات اجرایی منحصر به فرد را تولید می کند. اگر برخی از پیکربندی‌ها را نتوان روی یک GPU معین اجرا کرد (مثلاً به دلیل منابع سخت‌افزاری ناکافی)، در CSV گنجانده نمی‌شود. تعمیر کامپیوتر در اصفهان (بنابراین، شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان همان بنچمارک‌ها می‌توانند فایل‌های CSV با تعداد خطوط متفاوت را هنگام اجرا بر روی پردازنده‌های گرافیکی مختلف تولید کنند. هر خط از فایل CSV شامل انواع ستون های زیر است:

  • نام هسته: نام هسته محک زده شده (همانطور برای یک نوع معیار
  • مدت زمان محاسبات (μs): مدت زمان هسته و واحد محک زده شده که زمان در آن اندازه گیری می شود.
  • اندازه جهانی و اندازه محلی: اندازه جهانی و محلی هسته اجرا شده (تعداد رشته ها و اندازه بلوک در اصطلاحات CUDA). اندازه به عنوان یک عدد اسکالر شمرده می شود. تعداد کلی رشته ها را بدون توجه به ابعاد شبکه یا بلوک منعکس می کند.
  • پارامترهای تنظیم: پارامترهای تنظیم خاص معیار، که توسط قرارداد ما با حروف بزرگ نام‌گذاری شده‌اند.

اهمیت و دلیل شمارشگرهای عملکرد سخت‌افزار چه می باشد ؟

شمارنده‌های عملکردی که روی GPU خاصی اندازه‌گیری می‌شوند (به عنوان مثال، لطفاً توجه داشته باشید که همه شمارنده‌های عملکرد سخت‌افزار موجود به دلیل شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان نیاز به زمان برای اندازه‌گیری فضای کامل تنظیم اندازه‌گیری نشدند. مجموعه شمارنده های عملکرد از GPU به GPU متفاوت است زیرا معماری های مختلف تعمیر کامپیوتر در اصفهان شمارنده های عملکرد متفاوتی را پیاده سازی می کنند. بزرگترین تغییر در esfahantvrayaneh است، جایی که  شمارنده های عملکرد کاملاً دوباره طراحی و نامگذاری شده اند. در شکل 2: شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان مشاهده می کنید.

شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان اصفهان تی وی رایانه

شکل 2: شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان

شمارشگرهای عملکرد اندازه‌گیری شده در آزمایش‌های ما در جدول 4 فهرست شده‌اند. اندازه ورودی برای کرنل ها به گونه ای انتخاب شد که اجرای هسته تقریباً 1-10 میلی ثانیه طول کشید. این اندازه ها به وضوح برای هر معیار و GPU متفاوت است، جدول 3 آنها را خلاصه می کند. اصفهان تی وی رایانه ما مدل‌های پیش‌بینی از پیش محاسبه‌شده را برای شمارنده‌های عملکرد ارائه می‌کنیم  تعمیر کامپیوتر در اصفهان که از مقادیر پارامترهای تنظیم پیش‌بینی می‌شوند. همه اندازه جهانی، شرکت خدمات کامپیوتر اصفهان اندازه محلی، و شمارنده های عملکرد مربوط به GPU مورد استفاده برای به دست آوردن داده های تنظیم خودکار خام آموزشی را پیش بینی می کنند. شمارنده‌های عملکرد پیش‌بینی‌شده توسط مدل‌های غیرخطی حداقل مربع و درخت‌های تصمیم در جدول 4 فهرست شده‌اند.

چرا باید خدمات کامپیوتری را دست متخصص سپرد؟

به دلیل اینکه ممکن است موجب آسیب به سیستم های شما شود

اصفهان تی وی چه خدماتی را ارائه می کند؟

تعمیر لپ تاپ،تلویزیون و کامپیوتر

برای دریافت این خدمات با چه شماره ای تماس بگیریم؟

09139007846

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه