تعمیر لپ تاپ در اصفهان اصفهان تی وی رایانه

8 راه حل کاربردی و # سریع برای انجام تعمیر کامپیوتر در اصفهان چیست؟

نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان | تعمیر کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تی وی رایانه | esfahantvrayaneh

عنوان تعمیر لپ تاپ
نویسنده رعنا میرفندرسکی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 900
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

چرا باید تعمیر سیستم را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ دراصفهان بسپاریم؟

تعمیر کامپیوتر دراصفهان به چه صورت قابل انجام است؟

برای انجام و تعمیر کامیپوتر چه مراحلی باید طی شود؟

تعمیرات مادربرد سیستم کامپیوتری به چه شکل انجام میشود؟

دستگاه های استخراج بیت کوین چگونه این کار را انجام می دهند؟

فهرست تصاویر

شکل 1: نمایندگی تعمیر لپ تاپ دراصفهان

شکل 2:  تعمیر کامپیوتر دراصفهان

چرا باید تعمیر سیستم را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان بسپاریم؟

استراتژی الگوریتمی ذکر شده در بالا به ارزیابی 2 ∕ 2 از توابع تصادفی برای ساختن یک نمونه خاص از مسئله نیاز دارد∕ عملیات را برای حل آن با استفاده از حافظه صرف می کند. با توجه به این ارقام،  نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان چرا از رویکرد فولکلور و معروف «تقابل جستجو» استفاده نکنید؟ما ادعا می کنیم که یافتن یک برخورد 128 بیتی منفرد بر روی 128 بیت در واقع بسیار دشوارتر از به دست آوردن نتیجه نشان داده شده در است  به یاد بیاورید که این به معنای یافتن است که جایی که به 128 بیت کوتاه شده است. همانطور که در بالا بحث شد، برای موفقیت نیاز به ارزیابی SHA-256 روی 264.8 ورودی های تطبیقی ​​انتخاب شده دارد. این نیاز مشکل واقعی است: ما تعمیر کامپیوتر در اصفهان  نمی‌بینیم که چگونه استخراج‌کنندگان بیت‌کوین یا سایر تجهیزات ویژه می‌توانند برای تسریع آن استفاده شوند.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان به چه صورت قابل انجام است؟

ارزیابی  A-256 به حداقل 1496 عملیات حسابی نیاز دار د وی اعداد صحیح به این ترتیب، به نظر می رسد یافتن برخورد به عملیات اعداد صحیح 8.7 × 1022 روی سخت افزار محاسباتی “عمومی” نیاز دارد، و این بسیار دشوار به نظر می رسد، حداقل بدون بودجه زیاد و/یا دسترسی به یک تسهیلات محاسباتی بسیار بزرگ.  مسئله 3XOR برنامه های رمزنگاری جالب و چندین ساختار رمزنگاری   تعمیر کامپیوتر در اصفهان

نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان را می توان با حل نمونه هایی از مسئله تولد تعمیم یافته با > 3 مورد حمله قرار داد. یک مثال است که اجرای واقعی یک حمله علیه (نسخه کاهش یافته) تابع هش  را توصیف می کند حملات رمزنگاری esfahantvrayaneh  با استفاده از ASIC نادر است. اصفهان تی وی رایانه تنها نمونه ای که برای ما شناخته شده است، ماشین «ترک عمیق»  است که در سال برای شکستن رمز بلوک با جستجوی جامع طراحی شد سفارشی داشت. در شکل 1: نمایندگی تعمیر لپ تاپ دراصفهان را میبینید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان اصفهان تی وی رایانه

شکل 1: نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان

برای انجام و تعمیر کامیپوتر چه مراحلی باید طی شود؟

توجه داشته باشیم که هیچ سخت افزار سفارشی را طراحی و اجرا نکرده ایم، اما راهی برای استفاده از ASIC های “تقریبا اختصاصی” برای اهداف خود پیدا کرده ایم. بسیاری از الگوریتم‌های رمزنگاری و حملات رمزنگاری واقعی که ساختارهای رمزنگاری واقعی را هدف قرار می‌دهند  تعمیر کامپیوتر در اصفهان  بر روی پردازنده‌های گرافیکی اجرا شده‌اند. این برای مثال اولین برخورد واقعی در چندین الگوریتم رمزنگاری نیز بر روی FPGAها به عنوان مثال با استفاده از ماشین اجرا شده اند، از جمله جستجوی کلیدی نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان جامع برای DES یا حل سیستم های معادلات درجه دوم چند متغیره مدول 2 مختصری از یکی از چهار تابع هش تعریف شده در استاندارد پردازش اطلاعات این توسط آژانس امنیت ملی طراحی و توسط در سال 2002 صادر شد.

تعمیرات مادربرد سیستم کامپیوتری به چه شکل انجام میشود؟

این یک هش 256 بیتی با مقدار (تقریبا) دلخواه داده ورودی خروجی می دهد. ورودی معمولاً در جامعه رمزنگاری پیام نامیده می شود. هش با یک فرآیند تکراری به دست می آید: ورودی به بلوک های پیام با اندازه ثابت (512 بیت) تقسیم می شود که با استفاده از تابع فشرده سازی یک به یک پردازش می شوند، یک تابع هش داخلی که بیت را به 256 هش می کند. پیام ورودی. نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان بنابراین به مضربی از 512 بیت اضافه می شود و ما داریمسخت افزار  تعمیر کامپیوتر در اصفهان  محاسباتی در این بخش، سخت افزار قدیمی را که برای حل نمونه بزرگ 3XOR که در مقدمه توضیح داده شد، استفاده می کنیم، توضیح می دهیم. ما از دستگاه های استخراج بیت کوین برای جمع آوری یک مشکل فرعی ساده تر و یک ماشین موازی معمولی برای حل آن استفاده کردیم.

دستگاه های استخراج بیت کوین چگونه این کار را انجام می دهند؟

همانطور که در مقدمه ذکر شد، ما انتخاب کردیم که یک 3XOR را روی 128 بیت با جمع آوری سه لیست از رشته های 232 بیتی محاسبه کنیم که هش آنها با 32 بیت صفر شروع می شود  نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان نگاه کردن به شکل 1 نشان می دهد که هش ها دارای این ویژگی خاص هستند. این به 3 × 264 ارزیابی مورد انتظار نیاز دارد. در شکل 2:  تعمیر کامپیوتر در اصفهان را میبینید.

تعمیر کامپیوتر در اصفهان

شکل 2:  تعمیر کامپیوتر در اصفهان

با استفاده از برنامه cpuminer3، که از پیاده‌سازی‌های مونتاژ دست‌نویس SHA-256 با استفاده از دستورالعمل‌های AVX2 استفاده می‌کند، اندازه‌گیری کردیم که یک هسته پردازنده 6130 در فرکانس گیگاهرتز می‌تواند SHA-256 را حدود 10 میلیون بار در ثانیه ارزیابی کند.  نمایندگی تعمیر لپ تاپ در اصفهان بهترین مورد. بنابراین تعمیر کامپیوتر در اصفهان نجام ارزیابی‌های 3×264 SHA-256 به بیش از سال در این نیاز دارد. اصفهان تی وی رایانه (esfahantvrayaneh) هفت ماه تقویمی با استفاده از دو دستگاه ارزان قیمت استخراج بیت کوین طول کشید. این ماشین ها شامل مدارهایی هستند که به ارزیابی سریع عملکرد اختصاص داده شده اند.

چرا جداول دقیقاً در 16 کیلوبایت حافظه نهان L1 موجود قرار می گیرند؟

هر دسترسی به جداول مستلزم تأخیر 4 چرخه است

چرا فقط می تواند تا حدی با دستورالعمل های دیگر همپوشانی داشته باشد؟

اجرای این تابع با استفاده از یک رشته سخت افزاری است.

چرا دستورالعمل در هر چرخه را به همراه دارد؟

استفاده از رشته‌های سخت‌افزاری بیشتر به شما امکان می‌دهد بر تأخیر حافظه نهان L1 بدون تلاش برنامه‌نویسی غلبه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با اصفهان تی وی رایانه